Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nővérem miért hisztizik?

Nővérem miért hisztizik?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy két napja nagyon meg van fázva, most jött haza a tesztelésről ami negatív lett szerencsére. Csak az orra folyik, nincs láza. Hívta a főnöke, hogy akkor most mehet is vissza dolgozni. Erre meg annyira kiakadt, hogy csak na. Nem értem, felnőtt ember, mégis mire számított, egész életében babusgatva lesz?!
2022. jan. 6. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem csodálom hogy kivan akadva...ezek a főnökök a sírból is elő rángatnák az embereket. Teljesítmény mániás kis pöcsű gyökér az összes...
2022. jan. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Te nem érted a nővéred, én meg nem értem a kérdésed.

Miért izgat téged, hogyha a nővéred beteg és ezért nem megy dolgozni, ha a háziorvos kiírja, vagy szabadságot vesz ki?

Ha az orra folyik valakinek, az már valamilyen betegség, nem csak covid létezik a világon és jobb, ha otthon marad nem fertőzget összevissza.

Én sem vagyok egy lázasodós típus, mégis rohadtul beteg tudok lenni megfázással, influenzával, felsőlégútival és nagyon morcos lennék, ha a testvérem ezt kétségbe vonná, vagy hisztinek titulálná.

2022. jan. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy újabb szerető húgocska!

Szegény nővéred! Jobbulást kívánok neki és részvétem miattad!

2022. jan. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem jobban érdekelne, miért utálod...
2022. jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baja a nővérednek, hogy sokan azt hiszik már csak a covid létezik, azon kívül nincs semmilyen betegség.
2022. jan. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem rosszindulatból mondom ezt amúgy, és igen én is dolgozom sajnos megfázva, ez van. De ettől még a környezetével nem kéne pokrócként viselkednie, hanem pl normálisan kommunikálnia, vagy éppen akkor ne mondjon semmit
2022. jan. 6. 15:50
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég baj az, hogy betegen emberek közé mész. Aki beteg, az maradjon otthon, gyógyuljon és ne fertőzzön körbe mindenkit.

Nyilván betegen ő is pihenni szeretne inkább, nem a melóban szemvedni a kollégák rosszalló nézése mellett. (megjegyzem elég régóta beteg voltam negatív tesztekkel, mire kiderült, hogy ja mégis covid...)

Amúgy meg nyilván te pont olyan mosolygós és elbűvölő angyalka vagy mindig betegen is, mint amilyen a kérdés alapján egyébként is vagy. Ja várj...

2022. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!