Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történik akkor ha valaki...

Mi történik akkor ha valaki nem kap szeretet, emiatt figyelemfelkeltés céljából állandóan “hisztizik” és ál problémákat kreál, viszont azt is teljesen figyelmen kívül hagyják?

Figyelt kérdés
Akkor normális lesz ?

2021. nov. 10. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Szerencséje van, ha csak simán figyelmen kívül hagyják.

Egy ilyen figura általában közutálatnak örvend.

2021. nov. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én rendesen utálom már. De sajnos függök tőle.
2021. nov. 10. 10:53
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem hagyja abba, nem lesz normális. Ha semmi reakciót nem tud kivaltani belőled, akkor vagy megjobban bedurvul, vagy más célpontot keres.
2021. nov. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Most nekem is ez a problémám. Egyszerűen kivagyok attól a fickótól
2021. nov. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Normálisan elbeszélni az ilyennel, szembesíteni, hogy ezzel mit ér/nem ér el.
2021. nov. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyennek mindent lehet, csak normálisan beszélni nem.
2021. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is látok ilyen személyt itt, aki észrevehetően nem kap szeretetet (Ezzel sokan vagyunk így, csak egyesek tudják kontrollálni magukat, míg egyesek nem. De az is igaz, hogy egyeseknek nagyobb mértékben lenne szüksége szeretetre).


Látom, hogy emiatt figyelemfelkeltés céljából állandóan “hisztizik” és ál problémákat kreál a gyakorikérdések weboldalon.

Viszont egyáltalán nem hagyják figyelmen kívül, mert eléggé hihetően adja elő magát.


Ha folytatja a trollkodást ezzel nem válik normálissá. Sőt csökkenti az esélyt, hogy segítséget kapjon:



A weboldal Általános felhasználási feltételei;


3. / Korlátozások

(i) Tilos szándékosan hátráltatni a szolgáltatást, bármilyen módon megzavarni a Weboldal működését (pl. flood, spam, provokáció).



Remélem mihamarabb segítséget kap a Disszociatív személyiség zavarára.



Szerintem ahelyett, hogy ál problémákat kreál, legyen őszinte.

Ál problémák helyett, írja ki, hogy szeretetre van szüksége, pl. tegye fel a kérdést: Ki tudna szeretni engem, önzetlenül?

Vagy tegye fel a kérdést, amiben közli mi iránt érdeklődik, és hogy kinek lenne kedve, vele együtt végezni ezt a tevékenységet.

2021. nov. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!