Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyek, (képek lent) ti...

Hölgyek, (képek lent) ti Kleopátra helyében Julius Ceasart, vagy Marcus Antoniust választottátok volna a képek alapján?

Figyelt kérdés

A róluk készült arcszobrok alapján elkészítették digitálisan a valódi megfelelőjüket, tehát mivel elég jó szobrászok voltak akkoriban, nagyjából 90%-ban valóban így nézhettek ki, szóval hitelesek a képek.


Julius Ceasar - [link]


Marcus Antonius - [link]


2022. jan. 7. 02:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Kleopátrának nem ez volt a szempont, ő a hatalomra bukott XD
2022. jan. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem a legjobb példa, mivel Kleopátra mindkettővel kavart..igaz, eltérő időpontokban. Ceasar-al szerintem azért, mivel segített neki hatalomra jutni, majdnem egész Rómát uralta így ki volt szolgáltatva neki.

De mikor Antonius-al elkezdtek kavarni, akkor neki bár nem volt akkora hatalma, mint annó Ceasar-nak, de ő is római helytartó volt, tehát valamennyire neki is ki volt szolgáltatva.


Szerintem ez nem igazán a külsőről szólt, mivel ha lázadozott volna, valószínűleg elhurcolták volna Rómába, és rabláncon vezették volna végig a városon. Szerintem nagy részt ezért is ölte meg magát Antonius után, mert tartott attól hogy Caius Octavius (Augustus római császár) meg lépi ezt.

2022. jan. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Srácok én értem meg minden, de engem csak annyi érdekel, hogy ha egy mai nő lenne Kleo, akkor melyik hapsit találná vonzóbbnak.

Vágom amit mondottok, de most itt hiába állunk bele a töribe. :D

Nem értem ez miért nem egyértelmű, na mind1. De azért köszi a töri órát! :)

2022. jan. 7. 02:41
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát Marcus Antonius férfiasabbnak és markánsabbnak tűnik, míg Julius Ceasar inkább egy újgazdag selyemfiúnak néz ki. Bár férfiként nem tudom megítélni, melyikük vonzóbb.


(2-es voltam)

2022. jan. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Külső alapján Marcus Antoniust. Caesar kicsit úgy néz ki ezen a képen, mint Putyin :D

Valóságban amúgy egyik se, mert mindkettő nős volt.

2022. jan. 7. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Én inkább Cézárt.
2022. jan. 7. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%

Cezart: fiatal,eletetos es hatvanyozottan jobbkepu,mint a lepusztul Marcus bacsi.


Hatalma Kleopatranak is volt boven ezek a ferfiak nelkul is.

2022. jan. 7. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha nem lenne ennyire bodros, akkor Marcusra szavaznék. Amúgyis jobban bejön ez a "bácsis" korosztály. Ceasar elsőre jóképű, másodjára kiráz a hideg a szájától és a szeme se tetszik.
2022. jan. 7. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Töri OFF, csak és kizárólag a képek alapján: Nem tudok választani. Mindkettő egyformán bejön. A szöszi az tényleg selyemfiú, a bongyor meg alfahím. Két különböző karakter, mindkettő egyformán tetszik. Ha úgy kérdeznéd, hogy melyiket választanám szeretőnek, akkor talán a bodrit inkább. Van ott erő meg izom meg tömeg rendesen. Belőle többet nézek ki ilyen téren. Férjnek meg inkább a szöszit választanám, nekem bejön a nyálas selyemfiú karakter is, vele nyugisabb, kiszámíthatóbb lenne egy kapcsolat valszeg.

De amúgy ez azért nehéz kérdés, mert néha nem lehet külső tulajdonságok alapján vagylagos döntést hozni. Vagy ezt, vagy azt. Ez olyan, mintha én azt kérdezném srácoktól, hogy "Melyiket választanád? Egy szép modell lányt vagy egy nőies, anya-típusú csajt?" Mindkettő máshogy szép. Nehéz összehasonlítani az almát a körtével és én mindkettőt szeretem.

2022. jan. 7. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Behalok, Cézár tényleg úgy nézett ki mint putyin. XDDDD
2022. jan. 7. 05:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!