Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan napjaitok hogy...

Vannak olyan napjaitok hogy nincs kedvetek megszólalni és senkivel sem beszélgetni?

Figyelt kérdés
ilyenkor hogyan lehet udvariasan "lekoptatni" a beszélgetni akaró családtagot, kollegát, vevőt?
2022. jan. 7. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
van, es nehezen...
2022. jan. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem mindennapom ilyen :D


A család / barátok már tudják kezelni, ilyenkor egész egyszerűen nem szólalok meg. Nem válaszolok, nem beszélgetek. Előbb-utóbb mindneki békén hagy.

2022. jan. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kollégát, de főleg vevőt sehogy, mert a munkahelyen nem akceptálják, hogy én most átmentem remetébe.

Családtaggal is vannak dolgok, amiket meg kell dumálni, mert nem tűr halasztást, de improduktív csevegésre ilyenkor nem vagyok kapható.

Leginkább meg is mondom, hogy "Ne haragudj, de most nem tudok erről beszélgetni, mert rossz kedvem van és nincs kedvem!" Ezt nálunk el szokás fogadni.

2022. jan. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Valakit zavar a csend es nem lehet lerazni,mert kenyszeresen ugy erzi ,hogy meg kell szolaljon... borzaszto
2022. jan. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Persze.
2022. jan. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapból ilyen vagyok, az életem is erre van berendezve. A gond akkor van, ha kivételesen beszélgetnék valakivel.
2022. jan. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Allok a buszmegalloba es idegene jonnek oda beszelgetni,meg meselnek magukrol.. Sokszor csak bedugom a fulest es nem is szol benne semmi.
2022. jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Nekem jobban volt boldog szerelmes kodben, mint depressziosan. Almodoztam, lebegtem, es nem akartam, hogy lerangassanak a foldre.

Elvileg az aha, ja, igen valaszok elveszik a kedvet a masiknak, de kozelallonak szepen meg is lehetne mondani. Idegennel szemkontaktus kerules.

2022. jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Pár hetente előfordul egy ilyen nap, stresszesebb időszakban sajnos sűrűbben.

"Ne haragudj, most nincs sem erőm, sem kedvem beszélgetni. Kicsit nyűgös vagyok/ rossz kedvem van." - ezt szerencsémre a körülöttem lévők szinte mindig tiszteletben tartják, így nem adódik belőle konfliktus.

2022. jan. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A munkahelyen ilyen vagyok, minimális a beszélhetnékem szerencsére.
2022. jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!