Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik, veletek is előfordul,...

Pasik, veletek is előfordul, hogy egyébként magabiztosan, lazán, flörtölve tudtok nőkkel beszélgetni, de olyannal, aki nagyon tetszik vagy szerelmesek vagytok belé, alig tudtok megszólalni, és nem tudtok vele lazán beszélgetni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 14. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nyilván mivel a flört meg a szerelem nem ugyanaz
2015. ápr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. ápr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
Oh, eszem f_@sz0m megáll, már megint lepontoztak 1%-al...
2015. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elő, azért b*szom el mindig a fontosabbakat. :D
2015. ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ddddeeehooogy, az első 10s ba levegőt is nehéz vennem.
2015. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem jellemző ez, de volt már ilyen, ám kevésszer. Én mindenkivel könnyedén kommunikálok, na most ez nem azt jelenti, hogy boldog-boldogtalan nőt leszólítok, mert a ruházkodásából, járásából, mimikájából, mozdulataiból leszűröm, hogy ki a gyökér 2 szavas ember.
2015. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ahhoz nők is kellenének.
2015. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálam szerintem fordítva van :D
2015. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Velem lányként is előfordul, hogyha nem tetszik az illető, akkor elképesztően bájos, szellemes, vicces, és minden egyéb tudok lenni, és a fél világgal el tudom hitetni, hogy tökéletes vagyok, ha pedig olyan srác jön, aki tetszik, akkor "jézusom mondj már valamit... mondj... AGY! mondj valami vicceset!" és akkor jönnek a retard kérdések, hogy bár inkább ne szólaltam volna meg és valaki lőjön le... :D
2015. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aki nagyon tetszik, azzal a kezdeményezés nehéz. Ha megvan az első lépés, a flört már megy akárkivel.
2015. ápr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!