Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van úgy, hogy a legjobb...

Más is van úgy, hogy a legjobban egyedül szeret lakni?

Figyelt kérdés

én legalábbis úgy vagyok vele, hogy van a lakásom, itt a magam ura vagyok, senki nem szól bele semmibe, senkihez nem kell igazodni és én ezt nagyon élvezem.

korábban laktam barátokkal, volt párommal, de a legjobban akkor is az egyedülélést szeretem. nem vagyok magányos, párom is van de lakni akkor is egyedül szeretek a legjobban


2022. jan. 7. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Jelen😝

En ugyanilyen vagyok, imadom.

2022. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Én is így vagyok ezzel.
2022. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Én is szeretném.
2022. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
+1 szerintem is egyedül élni a legjobb.
2022. jan. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Én ezt az életformát ismertem meg a legjobban, de már kiskorom óta mondható, mert sokat voltam kórházban>egyedül, így csak ezt tudom szinte. Nem tudom, milyen lenne, ha valakivel mégis együtt kellene lennem hosszútávon...
2022. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Párom nincs, de jól elvagyok egyedül.


Igaz én 30+ éves koromig másokkal laktam, ami rohadtul nem egészséges. Covid elején lépett le lakótársam, akkor lettem egyedül, majd ki is vettem az albérletet, mert nem akartam új lakótársat magam mellé.


Most már saját lakásban vagyok, és igazából tök jól elvagyok. Igaz nem vagyok otthonülős, hazajövök, filmezek, alszok, megyek tovább.

2022. jan. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Igen, imádok egyedül lakni én is. Nekem bérlőtársakkal lakni nagyon rossz volt, 7 évig 6 év alatt sem tudtam megszeretni. Alig vártam, hogy lelépjenek néha, de szinte sosem tették. Amióta egyedül lakok, sokkal jobban érzem magam, sajnos anyagilag nem a legjobb ennyiért garzont bérelni, de ez van.
2022. jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Utálnék egyedül élni.

Alapvetően valami szocializációs probléma az, ha az ember képtelen másokat elfogadni.

Otthon bszogatták, házimunkáztatták, egész életében egyedül volt, stb.

Pláne, hogy képtelen elfogadni, nem csak "agresszorok" léteznek, akikkel együtt lehet élni.

2022. jan. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8 Szerintem meg pont az a szocializációs probléma, ha az ember képtelen egyedül élve is jól érezni magát, ha valakinek mindig mindenáron szüksége van társaságra, mert különben minden baja van.

Voltak lakótársaim akikkel szerettem együtt élni, szeretek a párommal együtt élni, de egyedül akkor is a legjobb, ennyi.

2022. jan. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

#8 Egy egészséges gondolkodású és értelmes embernek szüksége van én időre.


És a többség nem szeret másokkal lakni. Nyilván valamennyire kivétel ez alól a saját családunk, de ott is előbb utóbb eljön a pillanat amikor kirepül a gyerek, felszabadul a szülő, ez a természet rendje.


Én azt látom, főleg idősebb ismerőseimnél, hogy pont attól egészséges a kapcsolatuk a párjukkal, hogy megvan a külön lakásuk, életük is, és így sokkal inkább minőségi időt tudnak együtt tölteni, nem az van hogy már gyomorgörccsel megy valaki haza, mert ott lesz a párja.

2022. jan. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!