Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mikor és mennyire érztétek...

Mikor és mennyire érztétek magatokat magányosnak a legjobban?

Figyelt kérdés

Mit tettek ellene? Mi volt a leggázabb dolog amit ez ellen tettetek? ( ha volt ilyen)

Én most, mikor bárátaim eltűntek, barátnőm nem foglalkozott velem és megcsalt. És annyira egyedül volt, és beszélni se tudtam hogy leálltam mormonokkal beszélni. Kedves csinos lány volt amerikai de egész ügyesen beszélte a magyart ahhoz képest. És kis megnyugvást jelentett h valakivel tudok beszélni, és meghallgatott (még ha főleg mormonokrol beszéltünk). És nevettünk picit, egész jól kijöttünk szabályosan jó kedvem lett utána. Hogy valaki beszélt velem (még ha csak a missioja miatt is csinálta)



2018. júl. 7. 14:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Mindig, és nagyon. :(
2018. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
96%

Most. A barátaim kétszínűek, senki nem keres,mindig csak én másokat. Párkapcsolatom nem volt még sosem. Néha csak álmodozom arról hogy szeretnek.

Az tartja bennem a reményt, hogy jövőre egyetem és végre kiszabadulhatok ebből a hülye városból.🙁

2018. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én minden nap annak érzem magam...
2018. júl. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Mostanában nagyon annak érzem magam. Lehet valami holtpontra jutottam.
2018. júl. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

Kb 1 hete. A párom 10 év után elhagyott, telefonon.

Most úgy érzem ez csak egy rossz vicc, vagy álmodom és nemsokára felébredek. Egy világ dőlt össze bennem, azóta úgy telnek a napok mintha nem is önmagam lennék. Úgy érzem elvesztem

38N

2018. júl. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

Az elmúlt pár hét/hónap számomra elég nehéz volt. A barátok lemorzsolódtak, hozzád hasonlóan nálam is az a helyzet, hogy MINDIG én kerestem őket. Elég nehéz volt feldolgoznom, hogy konkrétan nincsenek is barátaim. Sokat sírtam esténként, ritkán munka közben is rámjött a depi (beültem a wc-re és némán zokogtam). Most kicsit jobban vagyok bár ugyan úgy nincs senkim, nem keres senki. A munkába temetkezem amennyire lehetséges. Túlórázom, hétvégente is járok dolgozni stb. Most ilyen zombi módban vagyok. Csak létezem. Nem foglalkoztat senki és semmi.

:)

2018. júl. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Mikor kollégista voltam, és a rengeteg gyerek közt is a tömegben úgy éreztem, hogy ennél magányosabb nem lehetnék. Én összejöttem valakivel, mindketten azért, hogy ne legyünk egyedül, én szerelmes lettem belé, ő nem. :D Úgyhogy magányból összetört szív lett, haha. Azóta már tökéletesen kezelem a magányosságot, mikor rám jön, inkább csinálok valamit, hogy lefoglaljon. Így lett egy csomó hobbim legalább.
2018. júl. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha pesti vagy, írj! Beszélgethetnénk.


25f

2018. júl. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy éve semmi szociális életem nincsen. Hiába jártam el ide-oda, hiába a munkahely. Messengeren tudok beszélni pár külföldivel akiket facebook csoportokból ismertem meg. Ennyi. Ezen kívül senkivel egy szót nem tudok váltani. Mostanában elkezdtem piálni, mert hátha úgy ellazulok és könnyebben ismerkedem. Egyre többet iszok, de még egy üveg jäger sem segített levetkőzni a gátlásaimat. Pedig azzal már elértem azt a határt hogy oldottabb nem leszek ha többet iszok, csak szarul leszek. Így csak részegen kóvályogtam az utcán, legalább a rendőr leigazoltathatott volna de még azt sem érdekeltem.
2018. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Akkor a világgal lehet valami probléma, nem csak velünk :/ Köszönöm a válaszokat, így se jobb de legalább tudom h nem csak én vagyok ennyire elveszve. Ez egy kisebb reménysugár.

Az éjjel elvoltam erre arra, és vidan néztem h mások mennyire boldogok és mennyire jól érzik magukat. De eközben azt is éreztem belül hogy bánt az h én magamat el se tudom nagyon így képzelni. De azért jó volt látni az ,,életet" más emberekben. Sok sikert mindenkinek, remélem hamar megoldást találtok a helyzetetekre :). Én is probálkozok, csak mrg ne bánjam :D

2018. júl. 8. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!