Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok ember honnan tud füvet...

Sok ember honnan tud füvet szerezni?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy sok embert ismernek, de akkor is, mekkora szerencse kell ehhez?
2022. jan. 8. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ismernek valakit.

Ez nem szerencse függvénye, ha olyan körökbe mozogsz ahol fogyasztanak ilyet, akkor megismersz majd olyan embert aki árulja is.

2022. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Nekem van egy csomó, nyáron minden héten nyírni kell.

A házzal együtt adták.

2022. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sose szívtam még, de egy órán belül tudnék szerezni, pedig ez csak egy falu.
2022. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Én inkább azt nem értem, hogy ezek az emberek - aki árulja, aki szívja - miért nem ülnek börtönben.
2022. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismernek sok embert tévedésben vagy, és sokan pont hogy csak egy szűk réteget tartanak fent, vagy még annyit sem, lényeg hogy legyen 1-2 ismerős, meg a gramm.

Szerencse nem kell, csak járni kell utána lehet lesz belőle probléma a kíváncsiskodás miatt, de ha kell akkor mit tudsz csinálni.

Ha eljársz helyekre, vagy van úgymond olyan ismerősöd aki nem a 4 fal között él, akkor meg tudod oldani.


Érdeklődni kell, cigánytól, feketétől, araboktól. Diplomás öltönyös ebédidejét töltő szépfiú nem fog tudni neked segíteni.

2022. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%

#4

Volt olyan ember, akit nem is ismert a vásárló, csak mondta mennyi kell, adta a pénzt, és rövid időn belül kapta a mennyiséget.

Hollandiában mi van? Törvényileg nem legális, de elnézi! a kormány hogy fényes nappal a folyópart teraszán a kávé mellett, "cigizel" büntetlenül vagy kitudja hogyan.... lényeg hogy bevétel van belőle, az már más hogy néhány ember létezni nem bír, úgy megüti 1 cigi, nem hogy vezetni, és dolgozni menni.

2022. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

"Hollandiában mi van? Törvényileg nem legális, de elnézi! a kormány hogy "


Hallod te nem nagyon vagy képbe mi? Hollandiába 1976 óta legális...

2022. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%

Internet vilagaban csak par kattintas es maris talalsz fuvet :)


[link]

2022. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#7

Inkább úgy mondanám hogy dekriminalizált, mint sem legális, attól ők még messze vannak, nem mintha rászorulnának a plusz bevételre.

2022. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag 6 emberen keresztül össze lehet kötni bármelyik 2 tetszőleges személyt a bolygón. Magyarországon a fűhöz szerintem bárki eljut maximum 2 emberen keresztül. Én magam sosem vettem még, de legalább 3 emberhez (fogyasztók) tudnék egyből fordulni érdeklődés céljából.


#7


Nem legális, csak dekriminalizált a fogyasztás ez a speciális helyeken az árusítás. Jogilak tök szürke, hogy pontosan hogyan is kerül a fű a boltokba. Az állam egyszerűen előfordítja a tekintetét.

2022. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!