Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tesz valakit ennyire...

Miért tesz valakit ennyire igénytelenné a kollégium?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy fiúval, meg beszéltük,h nem randi csak 1 találkozó. Élőben egyáltalán nem tetszett és igénytelen is. Meg is mondtam neki, h nem tetszik alacsony és igénytelen. De valahogy le vakarhatatlan! Változtatott magán egy ideig! Most megint, talán még rosszabb is, mint előtte. Budosek,izzadtság szaguak a ruhái és érzem is eléggé(!) amikor le veszi a kabátot.Egyfolytában idegesít és a koliban is a szekrényből igazi izzadtsag szag jött ki. A szakállát és a haját sem csinálja meg,a legroszabb, hogy még az illemet sem tudja. Amikor haza vittem nem vette le a téli sapkát a házban órákon keresztül. Undorító! Még tudnék mesélni. Miért? Alapból ilyen vagy a koli tesz ilyenné? Nagyon tetszik az egyik haverja, de mindent elmondanak egymásnak. Mit tegyek? Lehet, hogy leszek olyan szemét, hogy a haverja miatt maradok vele, hogy tudjak vele beszélni! Még azt is elmondta neki, hogy be követtem instagrammon...

L



2022. jan. 9. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a koli teszi azzá, hanem hogy rend lett csinálva körülötte és sosem lett rendre nevelve.
2022. jan. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Állítólag otthon van nekik még szárító gép is...

Hozza teszem, h állandóan mondani kell neki hogy mosson fogat!! Érezni és látni is, h nem teszi meg.........

2022. jan. 9. 16:01
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kolesz, alapból igénytelen ez az ember, csak a kóterban manifesztálódik teljesen.


Az én páromat mikor kollégista volt (már együtt élünk), mindig szekálták, hogy rendmániás. Értsd: nem cipővel mászott be az ágyba; miután evett, elmosogatott maga után; a holmiait elpakolta, ha már nem használta; és nagydolog után rendeltetésszerűen használta a wc kefét. Ennyi elég volt, hogy egy kollégiumban cikizzék. Pedig ez a normális.

Abban az időszakban jött rá, hogy otthon milyen jó dolga volt. Főztek-mostak-takarítottak rá.


Sok fiú\lány aki beköltözik ezt nem éri fel ésszel. Ilyenekből lesznek az általad írt igénytelen példák is.

2022. jan. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem is az a gaz... Hanem, h annak ellenere, h ennyire igenytelen, te talalkozgatsz vele, csak azert, h a haverja kozeleben maradhass...👎
2022. jan. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el randira a haverját...
2022. jan. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintem, az a gáz, hogyha 1 fiúnak meg mondom, h nem akarok semmit és nem fogja fel... persze, ha 1 fiú nekem mondja én pl. Felfogom...
2022. jan. 9. 17:03
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Nagyszeru.

Tehat akkor miert is talalkoztal meg utana vele?

Nem hagyott beken, ugye? Te szegeny

2022. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Ha a haverjával már ismeritek egymást akkor minek foglalkozol vele?


Bocs,de idióta vagy! Ha én valakivel nem akarok foglalkozni még baráti szinten sem, akkor ignorálom teljesen, főleg ha ilyen mint akiről írtál,de te még haza is vitted...


Vagy csak élvezed,hogy epekedik utánad?


Látszik,hogy tizenéves vagy!

2022. jan. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Es hogy mondjam el a haverjanak? Mindent el mondanak egymásnak...
2022. jan. 9. 18:29
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

Mit akarsz neki elmondani?


Kit érdekel,hogy mindent elmondanak egymásnak? Téged csak a haverja érdekel,igaz?



Amígy azt,hogy tetszik neked? Vagy mit?


Szóval már ismeritek egymást.

Ha ismerősöd akkor írj rá messengeren vagy jelöld be stb.

Lehet majd alakul valami, vagy nem.

2022. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!