Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elsőre engem szinte mindenki...

Elsőre engem szinte mindenki utál. Lehet ezen valahogy változtatni?

Figyelt kérdés

Megszámolni sem tudnám hányszor hallottam már azt a mondatot, hogy "elsőre nem is gondoltam, hogy ilyen jófej vagy" miután valaki kicsit jobban megismert. Sokszor észrevettem már, hogy amíg nem ismer valaki jól egyenesen utál és valamiért nagyon ellenszenves vagyok az embereknek, általában főleg a lányoknak. Arra már rájöttem, hogy ilyen a kisugárzásom, de ezt lehet valahogy javítani? Azt is sokszor mondják, hogy elsőre olyan vagyok, mint az Addams familyből az anyuka, amit pontosan nem tudom hogyan értenek, mert nem láttam a filmet, de azt hiszem rám nézve nem túl sok jót jelent. Mostanában foglalkozom az önismerettel, szerintetek ezt is lehet fejleszteni?

25/L


2022. jan. 11. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Talán ha kicsit próbálsz többet mosolyogni.

Egyébként velem is ugyanez a helyzet, sőt egy korúak és neműek is vagyunk. :)

Engem nem különösebben érdekel ez a dolog, egyébként is eléggé antiszociális vagyok, így legalább magától nem nagyon akar / mer hozzám szólni senki, így aztán csak azzal beszélgetek, akivel Én szeretnék általában :)

2022. jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Nézd meg a filmet első körben, hogy képet kapkj, azon mi nem tudunk segíteni, hogy nem láttad. Ha neked nem tetszik a karakter, akkor -és csakis akkor!- smink, haj, öltözködési stílust változtass, ha ilyenek nincsenek :) alakíts ki egy olyat, ami tetszik. Lehet, hogy ilyen apróságon múlik.

A több mosolygás próbálása meg szerintem full gáz, ha valaki nem ilyen karakter akkor erőltetetten vicsorog, mint a mongolidióta.

2022. jan. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
94%
Nálam is ez van, én elengedtem. Aki huzamosabb ideig velem van, általában rájön, hogy jó arc vagyok, aki meg nem, az mehet a levesbe. Bár én stílusra kicsit hasonlítok Morticia Addamsre, szerintem a "resting bitch" arcom az, ami miatt unszimpatikusnak tartanak elsőre. De hát nem vigyoroghatok állandóan, ha meg épp csak úgy vagyok, ilyen az arcom. Nem tehetek róla, hogy nyugalmi állapotban úgy nézek, mint aki mérges :D
2022. jan. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Én ezt úgy oldottam meg, hogy rájátszottam a cinikus seggfej imázsomra, így most már nem szinte, hanem ténylegesen mindenki utál. De nem baj, nincs szükségem az emberek szeretetére, tökjól elvagyok egyedül is.
2022. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Én is ilyen vagyok, mert enyhébb fokú autizmus áll fent nálam.


Ápolt vagyok, de a kinézetem nem 100%-os. Nem nézek filmeket, sorozatokat, nem olvasok regényeket, nem játszom a híres "nagy" PC játékokkal és lényegében mindent máshogy közelítek meg, mint az átlag.


Ahogy telik az idő, az emberek egy részével megtalálom a hangot, más része továbbra se tud velem mit kezdeni, párakon meg kifejezetten érzem, hogy lenéznek.

2022. jan. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!