Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon miért közösítenek ki a...

Vajon miért közösítenek ki a kollégáim?

Figyelt kérdés

Először is magamról beszélnék.


Valóban csendes lány vagyok, de nagyon kedves, tisztelettudó és őszinte mosolyú. Sosem ártanék senkinek sem, a kollégáimmal is mindig kedves vagyok. Bármit kérnek, én megcsinálom.



Igazából irodai munkáról van szó. Volt itt egy barátnőm, akivel együtt kezdtük ezt a munkát, és nagyon jóban is lettünk. Majd ő elment innen, mert talált rendes, bejelentett munkát. (Tudni illik, ez a munka napi bejelentős) Egyedül maradtam. Vagyis itt vannak az irodán, de mégis egyedül vagyok. Meg sem próbálnak velem beszélni. Én cigizek, és ők is cigiznek, mindig megbeszélik egymás közt ,hogy mikor mennek ki, vagy kérdezik egymástól hogy jönnek-e. Tőlem senki nem kérdezi meg, pedig mennék én is..


Ugyanez az ebédidő. Egymásnak mondják, hogy menjenek enni mert éhesek, tőlem egyik sem kérdezné meg, hogy megyek-e velük enni. A munka nagyon jó lenne, a főnök is nagyon kedves. Viszont a kollégák kikészítenek, meg sem próbálnak véletlenül sem megismerni engem.

Arról nem tehetek, hogy zárkózott típus vagyok. Annak is megvan az oka, hogy miért vagyok az ..


Köszönöm, ha valaki tud valami okosat mondani.. Kérdezhettek is, válaszolok hogy még pontosabb legyen a szituáció, amiben most jelen vagyok.


21/L



2022. jan. 11. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nézd az előnyét! Más sokért nem adná, ha nem csesztetné senki, békén hagynák! Egy munkahely (a legtöbb estben) nem egy baráti közösség. Bemész, teszed a dolgod és kész. Te se foglalkozz velük.
2022. jan. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
*esetben
2022. jan. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezt én értem, csak kicsit zavar. 😞 Úgy gondolom mindenkinek jár egy esély arra, hogy megismerjük és utána dönteni, hogy szimpatikus-e vagy sem 😞
2022. jan. 11. 16:48
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem egyből kiközösíteni, meg levegőnek nézni.😞
2022. jan. 11. 16:48
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom te sem kérdezed meg tőlük, hogy kimennének-e veled cigizni. Ők sem kérdezik, normális dolog. Próbálj inkább te ismerkedni velük, ne csak várd, hogy ők kezdeményezzenek.
2022. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De, megkérdeztem egy párszor. Mindig az volt a válasz, hogy nem, ezért utána már inkább hagytam a dolgot.😞
2022. jan. 11. 16:51
 7/10 A kérdező kommentje:
Én próbálok kezdeményezni, írtam is, hogy kedves is vagyok velük, próbálok kommunikálni, viszont ez már nem kölcsönös.😞
2022. jan. 11. 16:51
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is csendes tipus vagyok, és szerintem nem közösítenek ki, csak nem tudják, hogyan közelítsenek meg, és félnek attól ha tőled kérdik meg akarsz e menni enni, akkor visszautasítod őket. Itt akár mennyire is nehéz neked kell kicsit nyitottabbnak lenned. Nekem úgy könnyebb ismerkedni, ha csak 1 emberel egy időben tehetem ezt, szóval lehet ez neked is be fog válni, ha véletlenül egyedül maradsz az egyik kollégával kérdezd meg, hogy van ma, vagy mit csinált hét végén, és ha például elmondja, hogy kutyát sétálgatott vagy valami , akkor abbol már tudsz beszélgetést indítani, elmondod, hogy neked is van kutyád (ha van) vagy rá kérdezzel milyen kutyafajtája van, aztán pl elmondod, hogy te is gondolkodtál kutya vételéről, de macskánál maradtál, vagy valami hasonlót modasz és aztán a másik személy is vissza tud kérdezni. még ha valami eszembe jut, akkor megírom.
2022. jan. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Volt már hogy egyedül maradtam mindenkivel, akkor beszélgettünk is, de másnapra mintha elfelejtette volna ,es ugyanúgy semmibe néztek … Ezért nem értem ..
2022. jan. 11. 16:55
 10/10 anonim ***** válasza:
8 as vagyok, szerintem ha még adsz nekik egy esélyt, akkor talán változhat a helyzet. De ha nem és tényleg zavar téged a dolog, akkor 2 lehetőséged van, az egyik az, hogy nem foglalkozol velük, a másik pedig, hogy felmondasz és keresel más munkahelyet. Lehetséges, hogy nem kedvelték a barátnődet aki ott dolgozott, és azért nem akarnak veled beszélni sem mert a barátja vagy és azt hiszik ugyan olyan vagy mint ő. Vagy ha nem ez, akkor tényleg nem értem mi ez a gyerekes viselkedés a részükről. Ha nem változna a helyzet, akkor én biztosan állást változtatnék, mivel még ha csendes is vagyok néha kell nekem az a kommunikációs másokkal. Vagy ha most nincs esélyed más munkát keresni és halgathatsz fulhagóval zenéket vagy podcastet, akkor nagyon ajánlom ezt, ez nagyon jó mód arra, hogy kizárj másokat úgy, hogy szórakozol is.
2022. jan. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!