Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért közösítenek ki mindenhon...

Miért közösítenek ki mindenhonnan?

Figyelt kérdés

Akárhány társaságba megpróbálok beilleszkedni egy ideig óráig megy is a dolog aztán azt veszem észre hogy kiközösítenek a végén mindig. Nem értem soha. Tény hogy nem vagyok egy nagyon extrovertalt személyiség de mindig mindenkivel kedves vagyok.

Hogyan tudnék ezen változtatni? Vagy mit csináljak? Senki nem fogad be



2020. márc. 15. 20:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Az önbizalmammal problémak vannak de a belsőmet még nem tudtam rendesen elfogadni. Lehet ez a baj? Az emberek megérzik ezt a negativitást és ezért nem szívesen vannak velem?
2020. márc. 15. 20:42
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Hány éves vagy, milyen nemű? Mekkora az adott társaság? 2—4 főnél, főleg csajoknál ne csodálkozz szerintem... :)

Nálunk mindig van hely egy toleráns, jófej léleknek... :D


Ezt azért is mondom, mert voltam olyan társaságban, ahol egyszerűen nem hagytak beilleszkedni. Nem mindig az egyén hibája az, ha nem tud beilleszkedni, szerintem. Én extrovertáltnak számítok, de inkább az a fajta vagyok, aki alapvetően megy a saját feje után magányos farkas módjára és előszeretettel állnak be mögé mások, gyakorlatilag így lettem kulcsfigura a mostani baráti körömben is, akaratom ellenére, de utólag nem bánom. Voltam több olyan társaságban ami kivetett magából, ezért is kezdtem leszarni, hogy van-e társaságom vagy sem. Nagyon sokszor éreztem úgy, hogy hiába igyekszem, úgyis megy a hátam mögött a szerveződés, úgyis elvágják az infó útját, nem magyarázzák el a belsős poénokat, nem kérdeznek, nem vonnak be, mert nem kíváncsiak rám, én meg aztán nem fogok kellemetlenkedni és másokra erőltetni magam akkor sem, ha amúgy nem vagyok zárkózott és szorongó ember. Egyszerűen csak vannak emberek, akikkel nem tudtam mit kezdeni, mert ők sem akartak velem kezdeni semmit. Így lett az, hogy mindenki ismert mert mindenkivel pajtiztam, de nem igazán tartoztam sehova, amíg nem lettek meg a mostani barátaim. Azóta figyelek arra, hogy a köreinkbe minden új ember be tudja magát passzírozni, mert az a tapasztalat, hogy jót tesz a többieknek is, ha egy más karakterű ember csatlakozik, aki felé aztán mi is nyitunk. Mert rajtunk is múlik.


Egyébként pedig miben nyilvánul meg a kiközösítés, mikor szokott megjelenni a megismeréstől számítva vagy minek hatására?

2020. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
Az sem biztos,hogy jó,ha mindig mindenkivel kedves vagy.Ez lehet nekik fárasztó hosszú távon.És igen,a belsődet fontos elfogadni.
2020. máj. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!