Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondja sok nő azt hogy...

Miért mondja sok nő azt hogy csajként nehezebb megfelelni, és hogy több az elvárás feléjük?

Figyelt kérdés
Mindenben a férfinak kell jobban megfelelnie, és odatennie magát az életben. A nőktől max azt várják el pluszban amit a férfiaktók nem hogy szépek legyenek, de az amúgy is nagyrészt genetika, szóval még ez sem egy feladat nekik.

2022. jan. 12. 17:37
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
1%

10:


1, belinkeltél vmit, amit csak előfizetők olvashatnak


2, HR..aham..oké..ettől ne várd, h komolyan vegyen bárki


3, hivatkozol arra, h vki állítólag ezt mondta, jól van

2022. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
96%
Oké, ne haragudj hogy észérvekkel próbáltalak meggyőzni, nem fordul elő többé 🙂
2022. jan. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
1%

12:


nem haragszom, mérnöki területen dolgozom, egy HR-estől nagyjából annyit szoktunk elvárni, mint egy érettségit végzettől, kamuszak, kamumeló a HR sajnos.


remélhetőleg egyszer majd megtanulsz érvelni is.

2022. jan. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
14%

#6 nem azt mondtam hogy nincs, hanem azt hogy mérhetelenül nagy az aránytalanság.


Még mindíg jobb a panelban ülni, mint hajléktalannak lenni, és a hajléktalanok mérhetetlenül nagy része férfi.

Ez nem anyagiasság, hanem túlélés kérdése.


A férfiaknak sokkal kissebb szociális háló jutott.

Én személy szerint jól élek, havi nettó 800ezerből, de látom hogy más férfiaknak mennyivel kevesebb jutott, pedig próbálkoztak, és hogy a hölgyeknek mennyire ki volt kövezve ehhez képest az útjuk.


Nem irígylem tőlük, mert énis szerencsés vagyok, hanem felhívom a különbségre a figyelmet, mert az elég jelentős.

2022. jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
13%

#12


A HR tényleg nem egy komoly szakma, és csak negatív tapaaztalatott hallottam a hr-ről. Egy nevetséges pénznyelő, minimális felügyelettel.

2022. jan. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
88%

"gyenge mellébeszélés. szted hány férfit tart az asszony, és hány nőt férfi? na ugye"


Hidd el Incel, nőgyűlölő barátom, sokkal több nő tart el férfit, mint amennyit te hangoztatsz :)

2022. jan. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
83%

13:


Szándékosan és következetesen nem vagy hajlandó megérteni amit írok, erről nem hiszem hogy én tehetek.


Nem kértem hogy vágd hanyatt magad attól amit tanultam és amiben nem dolgozom már (amikor viszont benne dolgoztam és ráláttam bérekre, nem a te igazad csapódott le bennem).


Nem tudom miért gondolod hogy a te érveid jobbak, meg miért mész le olyan alja szintre hogy a szakmámat ócsárolod, de ha már te elmondtad a véleményed rólam, én is elmondom rólad 🙂


Szerintem te minimum tíz éve nem kerültél karnyújtásnyira se egy nőhöz, és ezt a frusztrációt Öntöd itt szabadjára.


Amikor még HRben dolgoztam és mérnöki pozíciókra kerestem kollégákat, pontosan az ilyen rosszindulatú, nőgyűlölő nagyképű idiótákat hajítottam ki már első körben, mert tapasztalatom szerint aki a nőket még elvi szinten se veszi számba, az csapnivaló az élet többi területén is, tök mindegy milyen a szakmájában.


Szép estét és több sikert a csajozáshoz!

2022. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
9%

#16

Ez mitől nőgyülölet?


Kevesebbet ér valaki csak mert könnyebb nekimaz élet?

Nem.


Kevesebbek az eredményei attól, hogy könnebbennéri el?

Nem.


Ez nem alacsonyítja le a nőket, csak egy tény, hogy nőként könnyebb élni, amire remek bizonyíték a hajléktalan statisztikák.


Vagynattól, hogy azt hazudod nehezebb, vagy ugyanolyan nehéz az életed többet érsz?

Mert ez nem a nehézség kérdése.

2022. jan. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
96%

18


Szerinted ha valakiknek társadalmi szinten nem ismerik el az erőfeszítéseit, bagatellizálják a problémáit, az nem gyűlölet?

2022. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
6%
De ha a szépség genetika, akkor aki nem szép, az bszhatja.
2022. jan. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!