Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha egyszerűen...

Mit tegyek, ha egyszerűen képtelen vagyok megfelelni az elvárásoknak, nem viselem az elvárásokat?

Figyelt kérdés

Egyszerűen valahogy nem viselem az elvárásokat, ha valaki elvárásokat támaszt elém valahogy mindig ösztönszerűen elbukom és képtelen vagyok teljesíteni vagy akarattal csak azért sem teljesítem.

Valahogy a génjeimbe van az kódolva tudat alatt, hogy ha elvárások támadnak irányomba akkor ösztönszerűen befeszülök bele és elbukom.


Míg amikor semmiféle elvárás nem támad felém akkor szinte szárnyalok, olyan könnyed minden és olyankor úgy érzem, hogy szinte bármire képes vagyok, akármit megvalósíthatok, tele vagyok energiával, alkotóerővel, élettel. Míg amikor megjelennek az elvárások akkor megbénítanak.

Mi lehet ez?



2019. ápr. 15. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Önbizalom hiánynak csúfolják
2019. ápr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy lehet ezen segíteni?
2019. ápr. 15. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, tökéletesem értem, hogy miről beszélsz. Akkor tudsz még jobban felszabadulni, ha nem érzel görcsös megfelelési kényszert senki irányába, csak magadnak akarj megfelelni, ösztönösen, belülről tudni fogod, hogy mi a helyes, és ezt egy idő után azok is belátják majd, akik kényszerpályára akarnak irányítani. Persze a jó tanácsokat érdemes megfontolni.
2019. ápr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt ne úgy értsétek, hogy lázadó vagyok és anarhista, nem, szeretem a rendet. Igyekszem rendben élni és így szeretek élni. Valahogy az van, hogy a megszabott elvárások az életenergiáimat. Meg szoktam hallgatni a jótanácsokat és megszívlelem, meggondolom őket de a falak és elvárások mentén nem tudok működni, az a senki földje, a sivár pusztaság, ott terméketlennek, medőnnek érzem magam és a szabaduláson kezd jár az eszem, ha ilyen áll elő.
2019. ápr. 16. 07:31
 5/7 A kérdező kommentje:
* a megszabott elvárások elszívják az életenergiáimat.
2019. ápr. 16. 07:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Senkinek nem szabad megfelelni csak sajat magadnak. Az elvarasokat a korlatokat hatarokat magadnak kell megszabnod nem masoknak. Felnott onallo ember vagy senkinek nem kell megfelelned senki nem tamaszthat elvarasokat feled neked kell tudnod mi az amit kepes vagy es akarsz teljesiteni es mi az amit nem. Tudod egy bizonyos eletkort el kell erni ahhoz hogy igy lasd a vilagot. En 30 utan dobbentem ra hogy hoppa es mi van Én velem? 40 utan ez csak erosodni fog. Nem mas var el toled dolgokat te varj el dolgokat a vilagtol minden ugyse lehet a tied de ha nem a tied azt el kell engedni.Senkinek nem tartozol elszamolassal senkinek nem kell h teljesits maradj Onmagad amilyen vagy. Az elvarasok ne lebenitsanak hanem egyszeruen tedd le ha teher neked s dobd ki.Tanuld meg hogy te ugy vagy jo ahogy vagy ne akarj masoknak tetszeni masok igenyeinek megfelelni még penz fejebe sem.Csak sajat magadnak aki kovet teged az uton azokat szeresd akik nem azok nem a te utad es iktasd ki🙂
2019. aug. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erositsd a jellemedet a felallitott falakat dontsd le es vivd ki hogy marpedig ezt velem nem lehet megtenni. Sokszor az ember sajat maganak allitja fel a falakat es ehhez vonzza a partnereket is akik szivesen reszt vesznek ebben hogy a masikat kenyszerhelyzetbe tegyek. Ne hagyd!Ez a te eleted ha vmi nem tetszik ott lehet hagyni le lehet donteni de kuzdhetsz is ellene bar minek is? Ami nem szolgal teged csak felemeszt azt el kell engedni.
2019. aug. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!