Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondja sok nő azt hogy...

Miért mondja sok nő azt hogy csajként nehezebb megfelelni, és hogy több az elvárás feléjük?

Figyelt kérdés
Mindenben a férfinak kell jobban megfelelnie, és odatennie magát az életben. A nőktől max azt várják el pluszban amit a férfiaktók nem hogy szépek legyenek, de az amúgy is nagyrészt genetika, szóval még ez sem egy feladat nekik.

2022. jan. 12. 17:37
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
0%

#19


Én elismerem mindenkinek az erőfeszítéseit, nem lessz kevesebb attól, hogy, könnyebb vagy nehezebb.

Én elismerem a problémáit bárkinek.


Neked miért muszáj ahhoz hogy elismerd az eredményeidet, az hogy úgy érezd nehezebben, vagy ugyanolyan nehezen jutottál hozzá mint mások?


Én személy szerint könnyebven jutottam hozzá a jól fizető munkámhoz mint más férfiak, mégsem mondom azt, hogy ettől kevesebbet ér.



A problémáink meg mind annyira számítanak, amenyire problémának érezzük őket, erről nem is beszéltem.


Ezektől mind független hogy kinek, vagy melyik nemnek nehezebb.

Pont te bagatelizálod azt el, hogy férfiként a szociális háló gyengébb, és hogy föbb sokkal de sokkal több férfi lesz hajléktalan, ami egyenlő a halálos ítélettel.

2022. jan. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
56%

"Nem kértem hogy vágd hanyatt magad attól amit tanultam és amiben nem dolgozom már (amikor viszont benne dolgoztam és ráláttam bérekre, nem a te igazad csapódott le bennem).”


jah nem. csak azzal próbáltál érvelni, h a HR szakodon tanító Bubó professzor szerint is létezik bérkülönbség, ezzel azt suggalva, h ezért van igazad, ja ez teljesen más :D



„Szerintem te minimum tíz éve nem kerültél karnyújtásnyira se egy nőhöz, és ezt a frusztrációt Öntöd itt szabadjára.”


ez így van, ugyanis a férfiakat szeretem :D pszichológiából és logikából nyugodtan véss be magadnak egy karót.



„Amikor még HRben dolgoztam és mérnöki pozíciókra kerestem kollégákat, pontosan az ilyen rosszindulatú, nőgyűlölő nagyképű idiótákat hajítottam ki már első körben, mert tapasztalatom szerint aki a nőket még elvi szinten se veszi számba, az csapnivaló az élet többi területén is, tök mindegy milyen a szakmájában.”


1, tévedsz, én nem a nőket utálom, hanem alapvetően nem esek a hanyatt senkitől, főleg olyanoktól nem, akik érvelni sem tudnak.

mellesleg nem érzed rohadt kínosnak felnőtt nő létedre azon élcelődni, h a másiknak nem jut nő/férfi/akármi?


2, elég nagy baj, h HR-es interjúztat mérnököket.. vajon milyen szakmai kérdést tudtál feltenni?

gondolom, semmilyet. de legalább a frusztrált lelkeddel megfoszthattad pár jó kis munkavállalótól a cégedet :D

elhiszem , h rosszulesik, de nem véletlenül nézi le minden komoly szakot végzett (tudod, mérnök, info stb.) a HR-et.


na, most olvasd végig szépen, miket írtál és milyen stílusban. elég komikus lehetett (inkább szomorú), mikor egy mérnök bement hozzád mondjuk 120 IQ-val, te meg a kamuszakoddal és kislányos személyiségeddel nekiálltál interjúztatni.


remélem, azóta finom kávékat főzöl a főnökeidnek az új munkahelyeiden.

2022. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
24%

Nézd #19 a gazdag családokba születetteknek is statisztidkailag könnyebb az élete.

Ez a tény nem gyűlölet, nem egyenlő azzal hogy nem ismerjük el az eredményeiket, nem egyenlő azzal, hogy bagatelizáljuk a problémajukat,,ez csak egy sima tény.

2022. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
70%
#18 Attól nőgyűlölet, hogy állítasz valamit, ami egyszerűen nem igaz, és minden más tényt mellébeszélésnek tartasz, csak mert nem illik bele az elméletedbe.
2022. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
47%

"Ezektől mind független hogy kinek, vagy melyik nemnek nehezebb.


Pont te bagatelizálod azt el, hogy férfiként a szociális háló gyengébb, és hogy föbb sokkal de sokkal több férfi lesz hajléktalan, ami egyenlő a halálos ítélettel."


Akkor nem mindegy, hogy férfiak hajléktalanok? Kit érdekel, hogy nekik nehezebb. Hajléktalan? És? "A problémáink meg mind annyira számítanak, amenyire problémának érezzük őket, erről nem is beszéltem."

2022. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Így van. A tény hogy a hajléktalanok többsége férfi szintén bizonyíték az állításomra, ahogy az is hogy a férfiak esetében az öngyilkosság is sokkal gyakoribb. A háztartást ugyanúgy a férfiak is elvégzik. Ha nem így lenne minden egyedülálló férfi háza/lakása egy kupleráj lenne. A kevésbé szép nőknék valóban nehezebb, de a szépség amúgy is relatív. A szülés tényleg egy nagy felelősség és fájdalmas dolog, de minden más a férfiakra nehezedik. A kerdést azért írtam ki mert kíváncsi voltam hány nő ismeri be az igazat.
2022. jan. 12. 19:06
 27/40 anonim ***** válasza:

Az egészbe belekeverni a hajléktalanságot szintén egy hatalmas ferdítés.


Hiszen felállítasz egy hamis tézist, miszerint több férfi hajléktalan az egyenlő azzal, hogy a férfiak élete nehezebb, mert hajléktalanok lesznek.


Holott a hajléktalanság egy szélsőséges, lecsúszott állapot, ahol sokkal összetettebb probémák vezetnek az adott állapot eléréséhez.


Azt is említsük meg, hogy mi vagyunk az 1 millió alkoholista országa.


Az "igazi férfi" meg ugye iszik mint a gödény, különben elveszti a respectjét a többi hozzá hasonló alkoholista iszákos között.


És az alkoholfüggőség egy nagyon súlyos dolog. Lehet itt jönni hajléktalansággal, szociális hálóval. De elsődleges felelős az maga az egyén.


Hiszen egy hosszan, akár évekig, évtizedekig tartó folyamatban épít le maga körül mindent. A családját, a barátait, tönkreteszi a szociális kapcsolatait. Mellette alkalmatlanná válik a mindennapi munkára, és az ilyesmi sokkal inkább jutatt a hajléktalanságba mint végeredménybe.

2022. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
8%

Igen minden probléma az elszenvedő személytől függően relatív.


Valaki egy szakítást csak egy szakításnak vesz, valakiben meg egynvilág dől össze.

Pont ezért mindenkinek a problémáját ugyanolyan fontosnak tartom.


Ettől függetlenül vannak statisztikák.

Például, hogy hány férfi marad magányos élete során, hány férfi lesz hajléktalan,hány nőt erőszakolnak meg, stb... amik körvonalazzák hogy mégis milyen külömbségek vannak a nemek között.


És ezek a statisztikák szerint a 21 században férfinak lenni nagyobb szívás.


Ez nem von el semmi érdemet a nőktől, mert nem ebben mérjük az emberi értékeket.

Az áldozati státusztól nem lessz senki sem jobb sem rosszabb, neked mégis muszáj az áldozatiság alapján értékelned a nemek helyzetét.

2022. jan. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
91%

Vicces, hogy áldozati státuszról beszélsz, miközben te magad helyezed a férfiakat minden szempontból a 21. század legnagyobb áldozatainak szerepébe :D


Istenem...

2022. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
17%

#28

Bárki is álított olyat, hogy valamelyik problémáért a nők felelnek?


Nem


Olyan mintha nem is velünk vitáznák, hanem egy általad elkébzelt incel archetípussal, és az ő képzeld érveid autómatikusan hozzárendelnéd a mi álláspontunkhoz.

2022. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!