Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor szoktatok alkoholizálni?

Mikor szoktatok alkoholizálni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy az alkohol nem megoldás,de amikor az élet nem kímél,és össze csapnak feletted a hullámok,szoktál inni,és ha igen többen vagy inkább egyedül.

Személy szerint egy baráttal,akivel meg oszthatjuk negatív tapasztalatainkat


2022. jan. 14. 15:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Én szoktam egyedül is néha-néha. Olyankor elmerülök a gondolataimban, és jó egy kicsit eltávolodni a valóságtól. De általában alkoholt csak társaságban fogyasztok.
2022. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Én is szoktam, ha úgy hozza a helyzet. Sajnos csak egyedül, pedig néha jó lenne valakivel dumálni olyankor az élet dolgairól, a bajokról, gondokról.
2022. jan. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

A barátaimmal szerdánként focizom egy órát. Utána megiszom a srácokkal 2 sört. Évente 4-5 alkalommal kimegyek focimeccsre. Ott is sörözni szoktam.

Egyedül soha nem iszom.

46F

2022. jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Valtozo. Regebben sokat ittam egyedul, most mar nagyon ritkan egy-egy sor. Inkabb tarsasagi ivo vagyok.
2022. jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát valahogy meg tudom érteni,azokat az embereket akik alkoholisták lesznek,vagy már azok,nem támogatom őket persze,de az élet olyan nehézkes,hogy kell egy kis nyugalom,én azt gondolom hogy inkább a sör,mindt a kábító szerek
2022. jan. 14. 15:59
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Egyedül szinte sosem iszom.

Barátokkal heti 1-2 alkalommal borozgatok kb ennyi.

2022. jan. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Soha
2022. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szoktam társaságban is, de egyedül többször. Mostanában ritkábban, de azért átlag heti 2-3 alkalom így is megvan.

Maximum spicces állapotig szoktam jutni, olyan hogy nem tudok egyenesen menni, félrebeszélek, vagy ne adj isten hányok, már 10 éve nem volt (akkor meg még fiatal egyetemista voltam).

2022. jan. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én akkor amikor pénzem, vagy piám van. Valóban szívás ez az élet, ezek a bérek, és hogy itt baromi nehéz előrébb jutni. Úgy vagyok vele beitalozok, és elvagyok magamnak.
2022. jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
Mennyi alkesz xD rossz olvasni néhány választ
2022. jan. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!