Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A rossz személyiségű emberekke...

A rossz személyiségű emberekkel mit kell csinálni? utálni kell őket vagy megbocsátani nekik?

Figyelt kérdés
A rossz személyiségű emberekkel mit kell csinálni? utálni kell őket vagy megbocsátani nekik?

2022. jan. 14. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Mi az a rossz személyiség?
2022. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jah, neked mi számít rossz személyiségnek? Anyukám csapkodja az ajtókat, de attól még szeretem. Apám részegen üres sörösüveggel dobált, utáltam.
2022. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan, hogy rossz személyiség. A személyiségtípusok különbözőek, de mind egészséges és jól funkcionáló a maga erősségeivel és gyengeségeivel. Ne nevezzük már rossz személyiségnek azt, ami nem.l illik a miénkhez! Ha nincs meg az összhang, azt el kell fogadni, egyik erre megy, másik arra, nem pedig bántani a másikat. Én elég ritka típus vagyok, megvan a magam nehézsége emiatt, más területen viszont mindenkit lepipálok és kifejezetten kedvelnek azért, amilyen vagyok.


A személyiségtől pedig meg kell különböztetni a betegséget többek között. Aki beteg, azon csak akkor lehet segíteni, ha ő is akarja és ezekkel az emberekkel valóban szinte mindenkinek nehéz... Választhatsz, hogy küzdesz ezzel és terelgeted vagy elengeded. De még ezt sem nevezném rossznak, csak rosszul funkcionálónak.

2022. jan. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy elmélet szerint nincs olyan, hogy valakinek rossz a személyisége. Csak annyi, hogy valaki ilyen, valaki olyan, de egyik se jobb vagy rosszabb, csak nem egyformák.


Gondolom te arra gondoltál, ha valaki gonoszkodik, fúrja a másikat, rosszindulatú. Ez egy komplexus miatt lehet, azért viselkedik másokkal rosszul, mert pl. önbizalom hiánya van vagy kisebbrendűségi érzése.


Nem kell velük semmit csinálni. Elmondod neki, hogy a viselkedésében ez és ez neked rosszul esik, mert ... Azt kéred tőle, hogy ..., mert attól te így és így fogod magad érezni és ez neki ezért és ezért lesz jó.

2022. jan. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább sajnálni kell,mert így el fog marni maga körül mindenkit és egyedül marad,besavanyodik ,és így tovább..
2022. jan. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkabb le kell szrni meg elkerulni 🤷‍♂️
2022. jan. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elkerülni őket.
2022. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!