Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is irigy a nőkre amiért...

Más is irigy a nőkre amiért azok nőnek születtek?

Figyelt kérdés

Nekik így borítékolt a könnyű élet. Csak várni kell és viszi is őket a szőke herceg fehér lovon. Addig meg lehet füvel fával szexelni gond nélkül.


És nem nem megoldás az átmütettés annak ugyan úgy nincs értéke mint a férfiaknak.



#Női előny #Könnyű élet. #Férfinak lenni rossz
2022. jan. 14. 16:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
33%

férfit miért?:D

Úgy is kifizeti a pénzt valakinek, csak mellé kap nőt is... nem hülye ő sem xd

2022. jan. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
64%

#40 Megértem és elfogadom. De ha te szép nőként, úgy hogy a férfiak 80%-ának bejösz, nem könnyű az életed, akkor képzeld el hogy a férfiaknak milyen nehéz életük van...

Ugyanazok a nehézségek mint neked + még egy csomó minden. "A férfi legyen erős, magamiztos, kezdeményezzen, udvaroljon, flörtöljön, legyen jó az ágyban, viselje el a visszautasításokat, (amit ti nehezebben viselnétek, de nem is kell), és még sorolhatnám.

Ezek a problémák a te életedben nem léteznek, és még így is nehéznek èrzed. Na ehhez mit szólsz?

2022. jan. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
28%

41

Azért, mert ha neki fontosabb egy pina, minthogy felvegyen egy olyat aki emberileg, szakmailag is előre vinni a céget, akkor őt is minősíti.

42

Helyette vannak olyan problémaim, hogy naponta kapok szexuális megjegyzéseket. Gyerekként molesztált a tesitanárom amit nagyon nehéz volt feldolgozni. Tinédzserként kikezdett velem apám unokatestvérének az élettársa. Rengetegszer kaptam meg állásinterjúkon, mikor szeretnék gyereket, van-e jelenleg kapcsolatom, mennyire komoly, esküvőt tervezünk?

Például nem olyan régen jelentkeztem cégen belül egy állásra és azért nem kaptam meg, mert nő vagyok, húszas éveim végén járok, bármikor lebabázhatok, meg szerintük fuvarszervezőként nem lépnék fel elég határozottan a sofőrökkel szemben. Aha...de diszpécserként ha naponta ugatok velük az elég határozott... Helyette felvettek egy olyan csávót egy tök más helyről akinek fingja nincs a fuvarszervezésről, de nem baj, azóta is szívunk, mert hiába van, olyan mintha mégsem lenne. Ez a karácsonyi időszakban tök jó volt :)

Az is probléma, hogy ugyanazért a munkáért jóval kevesebbet kapok mint a férfi kollégáim, egészen pontosan 70 ezerrel, ami azért nem kevés. Joggal merül fel mindenkiben a kérdés: miért is vállaltam el akkor? Mert itt még ennek ellenére is többet fizettek mint máshol.

Persze, ezeken kívül még nagyon sok minden van, de számomra ezek a legmeghatározóbbak. Elismerem, biztos férfiként sem egyszerű, de ne gondolja senki azt, hogy nőként mennyire az. Sokszor jönnek a puncival meg külsővel példának, de ezt nem mindenki használja ki, köztük én sem, sőt, a környezetemben egy nőt ismerek, de őt el is ítélem emiatt. (meg nem is vagyunk jóban mert egy förtelem) Azt felejtik el, hogy a külső, körülbelül a 30-as évük közepéig, de inkább az elejéig lehetne előny, aki pedig alapból csúnyának születik, annak szinte semmi.

2022. jan. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 A kérdező kommentje:
40. Minősíti? Minősíti? És akkor mi van? Könnyebb lett az élete mert nő? Igen az lett. Én megetethetem ezt férfiként? nem.
2022. jan. 17. 11:09
 45/74 anonim ***** válasza:
69%

44

A 26-os válaszoló megadta a problémádra a megoldást! Élj akkor nőként ha ennyire utálsz férfi lenni.

2022. jan. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező: én maximális jószándékkal írtam neked, hogy fordulj szakemberhez, mert aki ennyire elutasítja magát és "más szeretne lenni", az szenvedteti magát, annak nincs boldog élete és mindig másfelé néz, nem tud a jelenben lenni...

Az ilyenek sasolják a közösségi média felületeket, kitartott "plázacicák után kutatva", akiket az aktuális gazdag hapsi kitart, ők meg a kapcsolat által "részesülnek a jóból".

Szerintem folyamatos irigység, kétségbeesés és sóvárgás jellemzi életedet, rettenetes lehet így élni.

2022. jan. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
64%

#43 "Azt felejtik el, hogy a külső, körülbelül a 30-as évük közepéig, de inkább az elejéig lehetne előny"


Ott van a sok külföldi színésznő akik még az 50-es éveikben is 30-nak néznek ki. Sok nő azért öregszik gyorsan mert méreggel táplálja magát folyamatosan, dohány, alkohol, édesség, cukros üdítő, chipsek, pizza, stb. Elhíznak, mert zabálni könnyebb mint uralkodni magukon. Gyümölcsfogyasztás az szinte alíg mert annak nem elég addiktív az íze mint az egészségtelen szemétnek. Nem sportolnak mert lusták és a férfinak így is kellenek mert a többség igénytelen és a vére 90%-a a farkában van.

2022. jan. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
52%

#43 Teljesen jogos amit írsz, de nem csak a férfiak irigyek a szép nőkre.

[link]

2022. jan. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
52%
#46*
2022. jan. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
57%

"Az is probléma, hogy ugyanazért a munkáért jóval kevesebbet kapok mint a férfi kollégáim, egészen pontosan 70 ezerrel, ami azért nem kevés."

Aham hogyne. El is hisszük. fejtsd már ki nekem ezt...

2022. jan. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!