Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is irigy a nőkre amiért...

Más is irigy a nőkre amiért azok nőnek születtek?

Figyelt kérdés

Nekik így borítékolt a könnyű élet. Csak várni kell és viszi is őket a szőke herceg fehér lovon. Addig meg lehet füvel fával szexelni gond nélkül.


És nem nem megoldás az átmütettés annak ugyan úgy nincs értéke mint a férfiaknak.



#Női előny #Könnyű élet. #Férfinak lenni rossz
2022. jan. 14. 16:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
98%
2022. jan. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon téves elképzeléseid vannak a női létről, meg úgy alapvetően az életről.

Borítékolt a könnyű élet? Ha luxusprosti vagy, akkor persze, de a többség nem így szeretne élni... Teszem hozzá, ez az opció férfiaknak is elérhető, szóval hajrá.

2022. jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
90%
Könnyű élet 😅 az. Főleg hogy a pasik többsége pót anyukát keres magának és megsértődik, hogy neki is ki kell vennie a részét a háztartásban mert hát az a “nő dolga”. Nevetséges kérdés.
2022. jan. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
84%

Mire legyek irigy?

A sok majomra, aki szexért hazudik nekik mindent? Hogy mindenki rommá erőszakolná őket, ha nem fosna a törvénytől? Vagy esetleg arra legyek irigy, hogy egy intelligens, többdiplomás szaktekintély a dugnám meg az angyalka kategória ahelyett, hogy elismernék, amit letett az asztalra és rendesen megfizetnék? A menstruációs görcsökre vagy a folyamatos borotválkozás miatti szőrbenövésekre legyek irigy?


Két gyönyörű lány tesóm van, van elég bajuk a nyomorékok miatt. Több érdeklődő nem jelent jobb lehetőségeket vagy jobb minőséget.

2022. jan. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
90%

Kétségbeesett, "ha nőm lenne, lenne párom" típusú önsajnáltató kérdés.

Házimunkától kezdve a szülésen át nagyon sokminden hárul egy nőre, rengeteg szerep is, társadalmi és egyéb megfelelés stb...

2022. jan. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon meglepődnél ha nőként ébrednél...
2022. jan. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 A kérdező kommentje:
2. Nem ép ugyan az prostiknak lenni. A nőknek nem kell a saját nemükkel szexelni.
2022. jan. 14. 17:10
 8/74 A kérdező kommentje:
6. Ugyan min hogy mekkora férfihorda nyalna hirtelen körbe? Hogy sor lenne a lelki szemetemért is?
2022. jan. 14. 17:11
 9/74 anonim ***** válasza:
89%
Épp a hozzád hasonló lúzer incelek miatt egyenesen félelmetes nőnek lenni.
2022. jan. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
36%

Hát ... régen gondoltam rá, hogy milyen lenne az életem ha nőnek születtem volna és hogy néhány helyzet mennyivel egyszerűbb lenne.


Viszont soha sem bánkódtam, hogy nem nő vagyok, de azért pár dolog egyszerűbb lenne.


- Ismerkedés


- Munka és előrejutás. IT-n belül dolgozok kevés nővel, de úgy érzem hogy sok nő azért jut könnyebben előre, mert nincs elég nő a szakmában, így ha valami csoda folytán egy nő jelentkezik sokkal könnyebben veszik fel és előléptetés sem feltétlenűl csak szakmai szempontok alapján megy.


- Ha el kell vállnom valaha a dolgaim nagy része az "ex" feleségemé lesz és valószínűleg ha lesz gyerek ő is. Hiszen hiába keresek jól, max távoli pénzeszsák lehetek férfi ként. Elég extrém esetekben kapja meg az apa a gyerekeket.


Egyedül a mentruációt, tehességet és gyenge fizikumot nem irigylem.


Már kétszer is előfordult, hogy a fizikumom és kiállásom miatt nem raboltak ki Budapesten, ha nő lettem volna semmit nem tudtam volna tenni. Férfiként picit magabiztosabban járom az utcákat.

2022. jan. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!