Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik egyedül éltek mennyire...

Akik egyedül éltek mennyire figyeltek oda hogy a lakástok mindig tipitapi legyen?

Figyelt kérdés
tehát hogy mindig tiszta és rendezett legyen el legyen mosogatva ruhák mindig elrakva dolgok elrakodva? vagy mivel egyedül laktok néha képesek vagytok elhanyagolni ezt Pathó Pál módgyán?
2022. jan. 14. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs minden egyes nap minden a helyén, de nincs mocsok.

Pl nem fajulnak odáig a dolgok, hogy álljon a por a polcaimon, vagy hogy a mosogatóban penészedjen a csetres, de néha előlhagyom a kacatjaimat az asztalon, vagy az ágyra dobom a szennyesemet.

2022. jan. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az "tiptop" és nem "tititapi", te! 😄
2022. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
A "Pathó" az Pató, a "módgyán" pedig módján...
2022. jan. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ha magam nézem, akkor változó.


Alapvetően igyekszem rendet tartani és szeretem is ha rend van. Őrült nagy koszt soha nem hagyok, néha beiktatok kisebb takarításokat, pl. wc, fürdő, felmosás. 5 perceseket, amik csodát tesznek.


Ettől függetlenül van, hogy se időm, se kedven takarítani, és legtöbször a műanyag szemét az ami gyűlik szépen zsákokban.


Összességében igyekszem úgy gondolkozni, hogy bármikor jöhet vendég, és ne legen putri a lakás.

2022. jan. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
2 hetente takarítok, van, hogy nem teszem meg mégsem. Szerencsére 0 idegen jön hozzám:).
2022. jan. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nalam nagyreszt mindig rend van. Surun jonnek haverok meg ha random atjon egy csaj nem akarok egni..
2022. jan. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokszor van rend, de tisztaság szinte sohasincs. Erre amúgy nincs is érzékem, nem látom meg, nem izgat, ottfelejtem.


Dolgozom, tanulok, edzek (erre is otthon szokott idő lenni, és otthon is csak a COVID folyományok miatt, mint néha home office; távoktatás). A lakás van értem és nem én a lakásért.


Jobb napjaimon, amikor jobban van időm, a robotporszívó megy 1-2 naponta, a robotfelmosó párnaponta, 1-2 hetente letörlöm a polcot (de ennél gyorsabban nem is gyűlik fel) és kb ennyi.

Rosszabb napjaimon, pl zh időszak beadandókkal, rendetlenség is szokott lenni és a szelektív hulladék is felgyűlik.

2022. jan. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!