Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változtassak az életemen ?

Hogyan változtassak az életemen ?

Figyelt kérdés
Nem sok minden okoz örömet mostanában. Dolgozom de sajnos unalmas az életem. Állandóan itthon ülök és egyedül töltöm a napjaim. Most szilveszterkor is itthon voltam, mert senki nem hivott sehova. Barátaim sincsenek akikkel rendesen lehetne találkozni. Szeretném befejezni ezt a fajta életstílust! Járok pszichoterapeutához,hogy csökkenjen a szorongásom amit az emberek váltanak ki leginkább. Ezen már fél éve dolgozom és úgy érzem sokat fejlődtem de nagyon nehéz változtatni. Csak nem tudom, hogyan szerezzek barátokat és hogyan legyek szociálisabb? Valamint hogyan törjek ki a magányból ?

2022. jan. 1. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Kort, nemet nem írtál, így kicsit nehéz.

Keress valami hobbit. Akár olyat is, amit többen lehet csinálni, hogy megismerkedj új emberekkel, pl. túrázás, biciklizés de akár online játékok is.

2022. jan. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Én szeretem az unalmas életem. Ez kb az évben 3 nap, de azt igyekezem kiélvezni. Mikor az évben ez volt 300 nap, akkor is elfoglaltam magam. Többnyire olvastam, bicóztam, fociztam stb. Barátom most sincs több.
2022. jan. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

2/


Jó neked

2022. jan. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi jo?
2022. jan. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4/


Hogy el tudsz lenni csak így.Én évek óta csak lógok a levegőben de már sokszor élni sincs kedvem.Mondjuk az is igaz én már nem gyerek vagyok.

2022. jan. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs az égvilágon semmi, amit kedvelsz? Semmit nem szeretsz csinálni, semmi nem ragadja meg a figyelmed?
2022. jan. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6/


Ha nekem írod,csinálok dolgokat csak egyik sem a pénz keresethez köthető sajnos úgy értem nekem ez az egyik achilesz sarkam.Meg már jó ideje nem tudnak úgy lekötnmi dolgok amik régen érdekeltek szóval mondjuk úgy telik az életem célok meg élvezetek nélkül.Csak így meg nem tudom minek létezek.

2022. jan. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, amit nem akarsz, hanem az, hogy mit szeretsz. Ezt kell nézni.
2022. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8/


Én azt tudom de sajnos sok ember van abban benne amit nem akar legyen az munka vagy bármi más.És van,hogy amit szeretsz abból meg pl nem élsz meg vagy ha meg is élsz nem olyan színvonalon mint szeretnél.

2022. jan. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz csinálni? Általában nem csak egy dolgot szeretnek az emberek csinálni. Mindenkinek többszörösen lehetősége van szerencsét találni. Ezeket nem szabad elszalasztani.
2022. jan. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!