Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sz.erintetek a pszichológusok...

Sz.erintetek a pszichológusok segítenek vagy nem nyújtanak segítséget?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból. Vannak ismerőseim akik szerint nincs az a probléma amit ne tudnánk magunkban megoldani és vannak azok az ismerőseim akik mindenre azt reagálják, hogy a pszichológus sokat segítene.
2022. jan. 14. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem tudnának segíteni, már kihalt volna a szakma.
2022. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nem. Arra jó, hogy akinek nincs kivel beszélgetnie, azt órabérben meghallgatják, sok embernek már ez is sokat jelent.
2022. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon sok esetben tudnak segíteni. Vannak olyan problémák amiket csak külső segítséggel lehet megoldani. De mindeközben azért nem varázslók, és a munkát se tudják elvégezni helyettünk.
2022. jan. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%

Rengeteg pszichológusnál jártam. Egyik sem segített. A pszichológus dolga ugyanis az hogy mintha egy láncot alkotnánk, szépen visszavezetjük a dolgokat, hogy egyes problémák mikből gyökereztek ki. Ez sosem történt meg. Általában csak elmeséltem hogy mi volt a héten aztán el is ment a foglalkozás. Általában minden gondom magától oldódott meg azzal hogy belecsöppentem az élethelyzetbe amitől rettegtem vagy találtam kiutat az élethelyzetből amiben fuldokoltam (például kimerítő munkahely).


Volt olyan pszichológusom aki se a nevemet se a problémámat nem tudta megjegyezni. Elég frusztráló volt bejárni hozzá így. :D

2022. jan. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nagyon sokat segített.
2022. jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Na gyertek csak pszichomókusok pontozni azokat a nullásra, akik azt írják hogy nem segítettek nekik. :D Nehogy ne kapjátok meg a 20E órabért. :D
2022. jan. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!