Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért nem esznek egyedül...

A nők miért nem esznek egyedül a kínai étkezdében?

Figyelt kérdés

Találtam egy kínai étkezdét, kábé október óta járok oda, nem naponta, de gyakran, különböző napszakokban. Azt vettem észre, hogy a bent evőknek gyakorlatilag 85%-a férfi egyedül, 5% férfi a férfi kollégájával, ezen kívül néha betéved egy-egy gyerekes család vagy középkorú házaspár. Fiatal csajok maximum a pasijukkal jönnek be.

Először azt hittem, ők mind főznek, ezért nem fanyalodnak gyorskajákra, de aztán feltűnt, hogy vásárolnak ők is, de mind csak elvitelre.

Egyáltalán nem valami tróger lebujt kell elképzelni, teljesen átlagos emberek esznek ott, kultúrált környéken van. Az emberek megeszik ott a kaját, aztán mennek a dolgukra, nem bámul senki senkit, semmi nem történik ott, ami riasztó lenne esetleg.

Csak erre a kajáldára jellemző ez, vagy mindenhol ez a tendencia? És szerintetek ez miért van?


2022. jan. 16. 10:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Én 1-2 hetente beülök egyedül, nőként kínait enni.

Úgyhogy dehogynem esznek egyedül a nők, csak "rossz" helyre jársz :)

2022. jan. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
anno hazavittem mert olcsó volt és jó, de másnapra vittem :D
2022. jan. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert takaró alatt döglök és zabálom be itthon a kaját! :) Ott mindig fura szag van és nem lehet olyan isteneset zabálni, mert állandóan bámulnak, hogy mit eszek.
2022. jan. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam... 42N
2022. jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert otthon jobb, mint az étteremben.
2022. jan. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
5: Világos, az a kérdés, hogy miért van ez a különbség, hogy a nőknek jobb otthon, a pasiknak meg az étkezdében?
2022. jan. 16. 12:14
 7/20 anonim ***** válasza:

Egy bankban dolgozom (nem fiókban, hanem pénzügyi háttérfolyamatokat csinálunk a cég központjában Pesten), és megfigyeltem én is, hogy a kolléganők soha sem esznek egyedül a konyhában, csak pasik.

Érdekes, nem tudom az okát, de tényleg így van.

2022. jan. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7: Most, hogy mondod, igazából még együtt se jönnek be, csak a párjukkal. :D
2022. jan. 16. 12:24
 9/20 anonim ***** válasza:

Én meg pont hogy inkább egyedül szeretek enni.

A kantinba is egyedül megyek le, ha otthonról hozok kaját, azt is "elbújva" a saját helyemen eszem meg. Értelemszerűen kajáldába, büfébe, gyroszoshoz is egyedül járok

N

2022. jan. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mert a pasiknak otthon nincsenek nők? Az étkezdében meg leselkedhetnek? Nem tudom, ezt ha férfi vagy, neked kéne tudnod.
2022. jan. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!