Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tudok kezdeni az indulatai...

Mit tudok kezdeni az indulataimmal? Hogy tudnèk megvàltozni?

Figyelt kérdés

Nagyon türelmetlen vagyok màsokkal, nem tudom elfogadni, ha valaki màs vèleményen van vagy nem az elkèpzelèseimnek megfelelően viselkedik. Vagy ignoràlom az ilyen embereket, vagy akiket nem tudok velük kötekedő, flegma vagyok.


Szeretnèk megvàltozni, az apàm volt ilyen, nem akarok rà hasonlítani


Időnkènt sikerül jòl reagàlnom emberekre, dolgokra ès örülök, hogy vègre megvàltoztam, de mindig visszaesek. Ha valami bajom van, feszült vagyok, szorongok,akkor màsokon vezetem le a feszültsèget.


De nem akarok tovàbb ilyen lenni. Nem èrdemli meg a környezetem ès nekem sem jó, ha megutàlnak az emberek.


Elkezdtem sportolni heti 2-szer kardiózok, az időszakosan, nèhàny óràig hatàsos. Néha jógàzok, próbàlok meditàlni. Sajnos ezeket megunom hamar ès mèg nem èrzem jótèkony hatàsàt.


2022. jan. 16. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ennél sokkal rosszabb voltam, minden hétvégén verekedtem, itthon össze törtem mindent, stb...aztán elmentem pszichológushoz felirták a xanaxot és az egész megszűnt.


De persze ahogy idősödik az ember alapból enyhül a dolog, nem mindig marad lázadó valaki.

Csak azért írtam az orvost ha már sürgősen kell hogy jobban legyél.


29f

2022. jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de gyógyszer ès orvos nélkül szeretnèm megoldani. Szerencsère èn fizikailag senkit nem bàntalmazok. Viszont szavakkal, tettekkel nagyon.
2022. jan. 16. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!