Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyenek a 'mai'...

Szerintetek milyenek a 'mai' 13-14 eves gyerekek/tinik?

Figyelt kérdés
Barmilyen korosztalybol irhattok, es pozitiv eszreveteleket is, nem (csak haha) szidni keszulom a korosztalyt. :D

2022. jan. 18. 21:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
Őszintén? 28 vagyok csak de már így is teljesen idegennek érzem magamtól azt a világot, mármint amit tudok a jelenlegi tizenévesekről. Vagy csak ennyire felgyorsultak a dolgok vagy nem tudom.
2022. jan. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%
Agyatlan idióta telefonzombik.
2022. jan. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
95%

Azért hagytam ott a tanári pályát,mert egy lavór éti csigának is szívesebben tartottam volna órát.

És egy év múlva nyolc kollégám jutott hasonló elgondolásra.

2022. jan. 19. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem sokkal dedósabbak mint annak idején én voltam. Én cigiztem, ittam meg szexeltem. Ők meg inkább csak netezgetnek.
2022. jan. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom mennyire leszek népszerű a válaszommal, de a hangos rétegtől eltekintve szerintem elég nagy a hasonlóság a mostani 13-14 évesek, és az én időmbeli 13-14 évesek közt. (21/L vagyok)

Ami pedig az említett réteget illeti, szerintem túlzottan sokat mutatnak meg magukból a neten, mármint pl. közeli ismerős rokona (12-13/L) is minden mozzanatról csinál Instagram történetet, és néha a TikTok videóját is megosztja, ahol a haját dobálgatja, és arcokat vág, meg akkor releváns bölcsességekre tátog. Nem ítélem el ilyenért, csak szimplán vannak dolgok, amik nem tartoznak másokra. Szerintem.

Viszont, valami pozitívat is, mintha könnyebben kötnének barátságokat és, mintha tartósabbak is lennének, mint az én időmben.

2022. jan. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!