Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőként nézve visszataszító?

Nőként nézve visszataszító?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jan. 19. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Inkább szokatlan és ha férfi lennék nem randiznék ilyen nőkkel, ugyanakkor csak emiatt se szidni, se lenézni nem fogom őket.
2022. jan. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A 29 éves nő gyakran kap olyan megjegyzéseket is, hogy a szakálla miatt nem fog magának párt találni.


Konkrétan úgy nézek ki, mint egy buldózerbe oltott tank és mégis volt párom, amikor még ismerkedtem. :D


Amúgy persze meglepő, de nem visszataszító, bár nekem nincs problémám azzal se ha valaki nem borotválkozik nőként. Az ő teste, ő érezze jól magát benne.

2022. jan. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem visszataszító, de biztos összezavarodnék, ha találkoznék vele az utcán.

Nagyon kemény, hogy ezt valaki fel tudja vállalni ilyen nyíltan.

Én nőként brutálisan szőrös vagyok de ha meglátnának az utcán alapállapotomban sírva rohannak haza :D

2022. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát le a kalappal! Én tuti egész nap borotválkoznék. Szép nő amúgy szép arca van.
2023. aug. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!