Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Élvezem ha félnek tőlem?

Élvezem ha félnek tőlem?

Figyelt kérdés
Néha olyan jól esik az, hogy egy két megnyilvánulásommal félelmet keltek emberekben. És nem csak nőkben, vagy nálam fiatalabbakban hanem felnőtt férfiakban. Nem szoktam csak úgy kedvtelésből embereket fenyegetni, általában hirtelen felindulásból történik, de kifejezetten katartikus érzés mikor megfélemlítek valakit. 21/f
2022. jan. 20. 21:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Mit mondasz amitől megijednek?
2022. jan. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Néha én sem tudom hogy mi ijeszti meg őket. Mondtam már valakinek olyat hogy kitépem a belét.
2022. jan. 20. 21:46
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kedves lehetsz 😁
2022. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Általában kiprovokálja az akinek ilyet mondok.
2022. jan. 20. 21:52
 5/29 anonim ***** válasza:
84%
Én nem félek tőled. És másoktól sem. És most jöhet a nevetés és lepontozás: 60 feletti vagyok, eléggé sokat sportoltam ifjabb koromban, 2 féle küzdősportot is, ott akkoriban még aláírattak velünk egy dokumentumot miszerint soha nem használjuk tudásunkat visszaélésre. Én ezt komolyan gondoltam és betartottam. Természetesen volt aki civilben megtámadott, akkor védekeztem. Ma sem félek senkitől. Ennek ellenére természetesen tudom, és meg is tapasztaltam: nincs legyőzhetetlen ember, főleg tisztátlan támadó ellen.
2022. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy ilyen bolond ismerősöm aki ilyen hülyeségeket beszél néha full komolyan és mellé még gyilkos szemekkel is néz az emberre😂

Nem tudom, nekem sosem az fordult meg a fejemben, hogy félek tőle hanem, hogy ez se 100as😂

2022. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Rám páran mondták már hogy "para" vagyok, elmondásuk szerint azért mert hektikus vagyok.
2022. jan. 20. 22:01
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

#2:

Ha nekem ilyet mondanál, én inkább jót röhögnék rajtad. Amelyik kutya ugat, az nem harap. 😊

2022. jan. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Valaki majd megmondja pontosan, de nem így lesznek a szociopaták? (Vagy pszichopaták, nem tudom erre melyik a megfelelő kifejezés)
2022. jan. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
9.Nikolas Cruz is tett utalásokat arra hogy embereket fog ölni, meg is tette. Szóval ez a mondás értelmetlen.
2022. jan. 20. 22:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!