Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon az sértő más emberek...

Vajon az sértő más emberek számára ha én nem tudok de nem is nagyon akarok rájuk mosolyogni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nekem ez sose ment, de nem azért mert bajom van velük egyszerűen ilyen vagyok. Sosem tudtam csak úgy mosolyogni mint mások. Igazából nem is nagyon akarok mert nekem így jó. Viszont ez sértő lehet mások számára? Példa, most járok autós oktatóhoz és ő mindig mosolygott pl mikor el köszöntünk, én nem így most már ő sem. Ezt lehet hogy sértésnek vette? Egyébként nagyon normális oktató, nem tudom ezt sértésnek vette vagy csak túl gondolom? Egyébként én nem várom el hogy rám mosolyogjanak, mert legalább nem érzem azt hogy nekem is kellene. Csak kérdés ez sértés akkor az embereknek? Csak észre vettem eleinte mosolygott aztán nem ezért merült fel bennem ezt az emberek sértésnek veszik e? Mert nekem tényleg nagyon nem erősségem, nem is szeretek emberek közt lenni.

2022. jan. 21. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Én se szoktam és nem érdekel ki mit gondol. Utálom az ilyen erőltetett mosolygást.
2022. jan. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokkal rosszabb az, amikor látványosan mosolyt erőltetsz az arcodra. Az sokkal antipatikusabb, mint amikor valaki csak simán nem mosolyog.
2022. jan. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nehéz dolog. Szerintem a mosolyt ne erőltesd viszont valahogy oldottan jó azért tartanod a légkört. Lehet ezen ügyködhetnél, hogy lehet ezt a te módodon csinálni. Szóval, hogy a másik is érezze, hogy minden rendben és te se játssz szerepet.
2022. jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

A mosoly magától jön! Egy temetésen senki sem mosolyog igaz? De egy esküvőn öröm van! Ugyanígy ha valaki jó hírt mond egy másik embernek, olyat amire a legnagyobb szüksége van, boldogan mondjuk el.

Például 37.Zsoltár 10,11."Egy kis idő még és nem lesznek gonoszok nézed a helyüket és nem lesznek sehol. Ám a szelidek öröklik a földet és örömmel tölti el őket hogy határtalan békében élnek."

2022. jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Amerikába mosolyognak és félelmetesek mintha törölték volna az agyukat.
2022. jan. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pacsi, én sem szoktam.

Inkább a valódi arcát mutassa az ember, semmint egy mű mosolyt.

2022. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!