Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van aki szeret lázas lenni?

Van aki szeret lázas lenni?

Figyelt kérdés
Nagyon durva tudom, de szeretek lázas lenni. Nem azért mert azt akarom, hogy sajnáljanak, alapból introvertált vagyok. Szerintem csak azt szeretem, hogy hamar eltudok aludni ilyenkor. Csak én vagyok ennyire debil? 😎
2022. jan. 21. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem hinném
2022. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Én egyáltalán nem tudok aludni, mikor lázam van, sőt hőemelkedéssel sem, meg kell várnom míg 37 alá megy. Sőt olvasni sem tudok rendesen, még gondolkodni sem, tehát csak vagyok, szóval nem kifejezetten szeretek lázas lenni.
2022. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%

Te fejben is beteg vagy.ugye tudsz róla? Nem az introvertáltság a gond. Hanem hogy hogy gondolod hogy a láz az milyen jó. Akkor biza neked alapos fejmosásra van szükség. Ember hogy képzeled ezt?

Sürgősen pszichológiai vizsgálatra van szükséged.

A láz sok mindennek az okozója főképp halált is okozhat.

Te aztán nagyon magad alatt vagy hogy ilyet írsz. Lázas lenni.

2022. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Én csak azért szeretek mert akkor nem vagyok annyira éhes és könnyebb lefogyni. ^^
2022. jan. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Mostanában nálunk egy hányás-hasmenés vírus tombol, akivel beszéltem azt mondják: lavórral a kézben lehet ülni a WC-n órákon át és a láz 39 fok köré felmegy. Ezt ajánlom szeretettel neked.
2022. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem magát a lázt szeretem, hanem, hogy olyan könnyen elalszom, és jól ébredek. Magát azt a bágyadt érzést szeretem, nem a betegséget, vagy azt, hogy meghalhatok . Ne kívánj nekem semmi rosszat, hisz az átok visszaszáll, én sem kívántam rosszat senkinek. De értem, eddig a válasz nem. Viszont nem értem mit kell lázadozni, meg "emberezni", teljesen normális stílusban tettem fel a kérdést. Mindenesetre köszönöm a válaszokat.
2022. jan. 21. 21:33
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Ebből még később lehet alkoholizmus, szóval csak egyszerűen tanulj meg jól aludni c:
2022. jan. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
73%

Én egyik nap épp elgondolkodtam, hogy milyen régen voltam beteg. Utálok betegnek lenni, de valahogy úgy érzem, hogy olyankor nem kell semmivel foglalkoznom, kicsit talán ez hiányzott, hogy csak feküdjek, és kicsit pihenjek.


Aztán tegnapelőtt éjjel belázasodtam, és egész éjjel egy percet se tudtam aludni, szóval hamar rájöttem, hogy igen, csak a pihenés hiányzott :D


Azt viszont nem értem, hogy hogy tudsz lázasan jobban aludni. Engem 37 fok felett ráz a hideg, 38 felett meg se aludni, se megmozdulni nem tudok.

2022. jan. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom én sem, annyira fáradt vagyok olyankor, hogy tényleg fél perc alatt elalszom. Amúgy kicsi korom óta borzalnasan rosszul alszom, altatókat meg nem viseli el a szervezetem, meg amúgy sem akarok semminek a függője lenni. Elnézést, félre érthetően írtam a kérdést. Nem azt szeretem magát, ha beteg vagyok, de gyakorlatilag csak akkor alszom ki magam, ha belázasodom, ami felér a mennyországgal, hogy végre, ha ritkán is, nem kimerülten kelek, hanem kialszom magam. Szeretem érezni, hogy lázasodok, mert azzal jár az álmosság, és az azonnali alvás. Örülök, ha más bincs ezzel így, és irigylem is aki jó alvó.
2022. jan. 22. 12:02
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom. Nem érdekel hogyan csinálod. Ha nyitva lenne az opni régen ott lennél. Ott internet sincs nem írnál ki semmit te pedofil gyerek
2022. jan. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!