Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nem szereti valamelyik...

Aki nem szereti valamelyik ünnepet, vagy nem szeret bulizni, az miért szidja azokat, akik szeretik?

Figyelt kérdés

Komolyan számomra megdöbbentőek az ilyen emberek. Ezen az oldalon olvastam.

Én azt is megértem, ha valaki nem szeret valamit, de miért kell idejönni szidni a többieket és veszekedést generálni a kérdés alatt?


Mondjátok már el ennek mi az oka!



2021. okt. 31. 07:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Ne általánosíts, én nem vagyok bulizos és ősszintén, hidegen hagy hogy töltitek ki a szabadidőtöket.
2021. okt. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
33%
Mert irigy.
2021. okt. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

#1: Akkor te egy normális ember vagy!


#2: Én is valószínűnek tartom, de amit itt néhányan leművelnek, az már kezd túlzás lenni. Ja és bizonygatják, hogy nekik van igazuk.

2021. okt. 31. 07:51
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Én sem vagyok bulis, kihullna a hajam ha mennem kéne akár egyre is, de tökre leszarom ha más szeret menni. Nekem nem lesz olcsóbb a kenyér az irigykedéstől.
2021. okt. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
27%
Engem megis lepontoznak amikor azt iron hogy irigy.
2021. okt. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Itt nem csak a bulira írják, hanem aki várja a karácsonyt, arra is.
2021. okt. 31. 07:57
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
Engem a karácsony csak a dekorációban izgat, szeretem a karácsonyi, ünnepi dekorokat, lakberendezést, ennyi. Amúgy nem főzök, sütök rá, nekem nincs jelentősége az ünnepnek. Ha más ünnepli, az ő dolga, nem izgat. #4.
2021. okt. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%

#3.

Én sem szeretem a legtöbb ünnepet. Nem zavar, ha mások megtartják, én nem veszek benne részt és meg van oldva. Egyedül azokat szídom, akik rám akarják kényszeríteni, hogy én is éljek úgy, mint ők.


Akik szídnak másokat, azoknak nagy valószínűséggel stresszt okoz az, hogy ők vannak kisebbségben, illetve úgy érzik, hogy hülyének nézik őket. Az is lehet, hogy lenézik a másképpen gondolkozókat, ami minden esetben rossz döntés. Az emberek többsége sajnos minden esetben úgy érzi, hogy neki van igaza, ezért ezzel nem kell foglalkozni.

2021. okt. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
6%

Mert az "ilyenek" csak a feszkót tudják művelni az állandó kiabálásaikkal, hányásukkal, verekedések kiprovokálásaival, és a fetrengéseikkel.

Miért nem tudnak mindenféle aljzószer nélkül normálisan ellenni?

2021. okt. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
59%
Mert engem is el akarnak ráncigálni.
2021. okt. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!