Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan aki 10èv után...

Van itt olyan aki 10èv után megunta Facebookot?

Figyelt kérdés
2022. jan. 22. 12:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 év után töröltem, csak a messengef miatt aktivaltam 3 éve, azóta csak 1-2x mentem fel az oldalra.
2022. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
én ilyen vagyok. van.
2022. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%

Igen. Szánalmas a legtöbb poszt komment szekciója. Sok idióta fogyatékos a hülye agyamenéseivel meg az egyet nem értésként használt nevetős reakcióival.


Meg a sok nyomorék fideszgecı gyűlölködő hirdetés...

2022. jan. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
1évig se volt face-em.Volt előtte myvip-em,iwiw-em.Meguntam,semmi értelme ezeknek a kamu szaroknak.De akinek nincs agya az elvan vele...
2022. jan. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én fent vagyok rajta és használom is, de utálom egyre jobban. Nem szól másról csak a gusztustalan magamutogatásról és lehetne még sorolni. Az iwiw sokkal jobb volt. Egy, korlátozva voltak a fénykép feltöltések. Nem volt ez az undorító like vadászat, hogy kb. nyomorék fogyatékosnak néznek, ha nincs 100 like-od. Mellesleg nem lehetett mindent kiposztolni. Tudtunk egymásról, de egészséges keretek között. Szóval én azt sokkal jobban szerettem. 29N
2022. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag nagyjából 3 év után lett elegem belőle, de 10 éve van fiókom. Pedig se szülinapomat nem írtam ki és személyes dolgokat sem közöltem, máséra sem reagáltam.


Megvan a fiókom, mert 2 csoportban vagyok benne, amik az egészségemmel függnek össze, de ott is inkább csak szemlélődöm, havi 1-2x.

2022. jan. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Minden azon mulik, mire, hogyan hasznalod. Mittudomen, engem erdekel a fekete-feher film, a sivatagi novenyek, a kertepites stb. Olyan oldalakat kovetek, onnan elnavigalodom masikhoz, van, amikrol leiratkozom. Ismerosnek csak azt fogadom el, aki vagy kozel all, vagy mindig is erdekelt. Aki tul sokat oszt meg, arrol leiratkozom, max neha ranezek.

Volt, mikor olyan aktiv, nem ures kommentelgetes van, ami nagyon jo.

Instagram ugyanaz, nemcsak tangabugyiban pucsitas, teljesen mast latsz, ha nem a hulyeseget keresed. Lakberendezes, dizajn, epiteszet, barmi.

2022. jan. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem érdekel, már utálom. Egy csomó oldalt be követtem ami érdekel és mást sem látok rajta csak a kib*szott politika meg Covid,pedig rá se kattintok meg se nézem. Már nem használom. Ugyan így nem érdekel se az Instagramm se a Tiktok.
2022. jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
2009-ben regisztráltam a facebookra, akkoriban politika mentes volt facebook felhasználok kb 80% vagy 90% normális barátságos segítőkész értelmes emberekből állt. Azóta eltüntek normális emberek az oldalról helyettük jöttek politika szektás agyhalott buta nyuggerek, prolik, kisebbségek. Ezek miatt 1 éve már hogy végleg töröltem magamat a facebokról.
2022. jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
Sose logtam rajta tul sokat meg kb csak dumalgatasra hasznalom szal nincs mit megunnom rajta 🤷‍♂️
2022. jan. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!