Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ennyire rossz dolog,...

Tényleg ennyire rossz dolog, hogy nem adok ki mindent magamból?

Figyelt kérdés

Szerintem ez a tulajdonságom a gyerekkoromból ragadt rám.

Gyerekként sem szerettem ha faggattak engem, az életem minden apró rezzenésére kíváncsiak voltak.

Azt meg pláne utáltam amikor például megjegyeztem, hogy mennyire bejönnek a katonák, egy hét múlva meg a távoli rokonomtól azt hallottam vissza, hogy hallotta, hogy katona szeretnék lenni.

Vagy ha átmentem az egyik làny osztálytársamhoz, tanulni, akkor az nekik egyenlő volt azzal, hogy együtt vagyok vele.

Kamasz koromra oda jutottam, hogy ha randiztam valakivel, akkor azt addig titkoltam, amíg nem fordult komolyra a dolog, különben, ha esetleg nem úgy alakult, akkor magyarázkodhattam a rokonoknak.

Érettségi után elkezdtem dolgozni, aztán rá pár évre elhatároztam, hogy jelentkezek az egyetemre, egy jó darabig nem, mondtam el a családban senkinek sem, de amikor elmondtam, másnak már anyámnak az összes barátnője tudta meg az egész rokonság azóta csak erről tudnak faggatni.

Jelenleg odaàg jutottam, hogy a barátnőmnek sem mondok el, mindent azonnal (természetesen jelentéktelen dolgokat), mert egyszerűen irtózom attól, hogy minden ami velem történik azt ki kell adni magamból.

Szeretek egyébként magamról beszélni, csak azt utálom, amikor valaki erőszakosan kíváncsiskodik.

Nem tartom magam antiszociális embernek, vannak barátaim meg szeretek társaságba is járni. 22/F



2021. dec. 29. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem, egész kiskorom óta ugyanez van velem is.

Nem mondanám, hogy rossz. Inkább az a rossz, hogy a rokonaid nem tudják tiszteletben tartani, amit elmondasz és másnapra telekürtölik vele a világot és ezért nem igazán tudsz megbízni másokban.

2021. dec. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jól teszed. De ha gondod van, akkor jelezd valakinek.
2021. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!