Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják sokan azt,...

Miért gondolják sokan azt, hogy a testépítők hülyék?

Figyelt kérdés
2022. jan. 24. 10:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Cégen belül, volt ilyen főnököm. Szerencsére megy el, a területén mutatja meg majd szakmai tudását. Az emberekkel nem tudott szépen beszélni, terhelés szempontjából meg, nem ismerte az emberek határait.
2022. jan. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Mert a többségnek annyi az élet, hogy jól kell kinézni és szevasz. Aztán vagy megél ebből vagy nem.


Amúgy nekem is vannak a szakmámban kisportolt, de okos és szakmailag értékes emberek, nem arról van szó, hogy csak ilyen pókalkatúak meg teleszart búvárruhák lehetnek bizonyos intelligenciaszint felett... De ismerkedtem én is mindenféle emberrel és igen, azok, akiknek ez az elsődleges prioritás az életükben, túl sok eszük nincs. Nem azt mondom, hogy gecıbuták és néha fogtam a fejem, hogy a jó test miatt "kár érte", de igazából de.

2022. jan. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Csak nyisd meg a Sport/testépítés kategóriát, sok okos ember nem írkál oda.

+1 nézd meg a sportaholic testépítőjét, jámbor egy gyerek, de nem a legélesebb kés a fiókban, vagy a harom harmados arrogáns idiótáját.


Összességében nem sok okos van köztük, kb. mindenkinek ez a tapasztalata.

2022. jan. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
"a test az agy kárára válik, és fordítva..."
2022. jan. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%

Lehet azért mert sok ilyennel találkozni.


Pumped Gabó, Berki Krisztián, M.Richárd, megboldogult Czibók Laci.


Személyesen ismertem egy srácot aki elég komolyan nyomta, versenyekre is járt. Olyan egyszerű volt mint a faék.


Ezzel nem azt mondom persze, hogy minden testépítő hülye, de eléggé felülreprezentált köreikben az ugabuga emberek.

2022. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
49%
Sztem ez inkabb regen volt jellemzo. Lassan mar mindenki gyur. Ugyvedek, orvosok, bankarok
2022. jan. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

6

Más gyúrni mondjuk heti 5x és más ténylegesen testépítőnek lenni

2022. jan. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Olyanok, mint a kutyatartók. Bizonyítottan mind a 2 csoportnak sokkal kevesebb ideje van információk beszerzésére, tanulásra. Ezért a testépítők nem valami tájékozott emberek. Lehet, hogy valamikor megvolt a tudása, de amikor elkezdett sportolni, már abba fektette minden szabadidejét, ami azon túl, hogy gyúr, a kevés pihenőidejét a kalóriák számlálásara, receptek böngészésére és újfajta eljárások felderítésére használja. A világ többi dolga másodlagos.
2022. jan. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
18%
A testepitok is kb annyit edzenek es altalaba van melette munkajuk.. Abbol nem lehet megelni max pro szinten kulfoldon. Sok testepito haverom van akik versenyeznek. Az egyikuk pl az emlitett jogasz
2022. jan. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%

8

Meg mint a sokgyerekesek.

2022. jan. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!