Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézek ki tükörbe csúnyáb...

Miért nézek ki tükörbe csúnyábban?

Figyelt kérdés

Az miért van például ,hogy tükörbe az egyik szememet kisebbnek látom mint a másikat?

Megkérdeztem haverom, hogy melyik szemem a kisebb és azt mondta, hogy nagyjából ugyan olyan méretüek. De tükörbe én sokkal kisebbnek látom az egyik szememet mint a másikat.

Meg még az arcomat sem látom szimetrikusnak. Ezért megkérdeztem testvéremet, hogy nézze meg jól az arcom és kössön bele valami olyanba ami a leg szembetűnőbb. (Testvérem nagyon szeret engem lelkileg bántani xd) Igen ám de olyanba kötött bele amit a tükörbe nem láttam rossznak. Amit én láttam a tükörbe abba bele tudott volna kötni, de mégse azt választotta hanem mást.

Szerintetek rossz az énképem.

Vagy a legtöbb ember így van ezzel, hogy magát csúnyábban látja?



2022. jan. 24. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

Azét látod egyiket kisebbnek, mint a másikat, mert az egyik kisebb, mint a másik.

A lábaid sem egyformák.

A profilod sem egyforma.

Csinálj szemből képet.

Hosszában válaszd szét.

Majd az egyik arcfeledet tükrözd.

Egészen más arcot kapsz.


Nem egyforma a két oldalunk.

2022. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%
2022. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!