Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetek, ha az apám...

Mit tehetek, ha az apám lelkileg megbetegít; kötekedik, kiszekíroz, beszólogat és sosem unatkozik, mindig talál fogást rajtam, bármiről lenne szó, mi baja lehet belül neki, hogy ártatlan emberen vagy rajtam tölti ki ezeket?

Figyelt kérdés
2022. jan. 25. 20:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm előre is!!!
2022. jan. 25. 20:14
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
Erre leginkább az általános válasz akad: az ő apja/apja és anyja ilyen volt, ezt hiszi a normálisnak. De nem mellesleg az ilyen szülők akik abnormális, idióta neveltetést kapnak, **** idióták. Ahelyett hogy jobb szülők lennének mint az ő szüleik és a gyereknek egy jobb gyerekkort adnának, neeeeem... helyette azt teszik amit leírtál mint kérdés. -.- Azt tanácsolom, hogy mondd meg neki nyíltan: "Apám, bármi is a bajod, ne rajtam töltsd ki. Vagy ha valami mégis, akkor üljünk le, beszéljük meg. Felesleges ez a gyerekes kötekedés amit csinálsz."
2022. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!