Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem nagyon idegesít...

Csak szerintem nagyon idegesítő viselkedés ez?

Figyelt kérdés

Már többször is megtörtént velem, hogy valaki mellett állva/ülve írogattam valakivel a telefonomon. A hozzám közel lévő illető pedig minden szégyenérzet nélkül bámulta, hogy én éppen mit beszélgetek valaki mással.

Volt, hogy előttem két osztálytársam is ugyanezt csinálta, vagyis az egyik beszélgetett írásban valakivel, a másik bámulta, hogy ugye mégis mit beszélgethet a mellette lévő.

Nem tudom, csak én vagyok vele úgy, hogy ha látom, hogy beszélget valakivel, nem nézem, hogy mit? Mert nyilván semmi közöm hozzá, viszont úgy látom ezt a legtöbbön nem így gondolják.

Ti is ki szoktátok lesni, hogy a mellettetek lévő ember mit beszélget?



2022. jan. 26. 20:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
Én is néztem régebben, nem ilyen tudatos dolog volt, csak kíváncsiság. Fél perccel később már nem emlékeztem mi történt a beszélgetésben, ők sem fognak nyugi.
2022. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor direkt olyan beszélgetéseket folytatok, amik furák vagy nem érti őket az átlag járókelő.
2022. jan. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek ugyanazok a faszok, akik nagyon közel állnak hozzád, ha PIN-t ütsz be ATM-be, vagy a patikában állnak a nyakadra, hogy ne tudj nyugodtan vásárolni.
2022. jan. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig úgy helyezkedek, hogy más ne lásson rá. Sokat segít az oldalra nyitható telefontok is, azzal egyik irányból teljesen jól takarható a képernyő.

Volt, hogy egy néni NAGYON bámulta a beszélgetésemet a vonaton, én meg írtam a haveromnak hogy egy banya nagyon bámulja a beszélgetést. Onnantól abbahagyta. :D

2022. jan. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!