Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legmegalázóbb dolog...

Mi volt a legmegalázóbb dolog amit tettek veletek?

Figyelt kérdés
Legfájdalmasabb, legmegalázóbb tettek vagy mondatok.

2022. jan. 27. 00:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%
Ha nekem kellett tönkretenni valami jó dolgot, amit csináltam.
2022. jan. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Az iskolában bántottak, és szünetben mindig bebújtam inkább a WC-be, hogy ne kelljen kimennem szünetben az udvarra, mert akkor a labdával rúgdostak volna le, vagy körbeállva csúfoltak volna, szokás szerint. Aztán egyik nap rájöttek, hogy a WC-ben vagyok, és kb. 10-en elkezdték ütni a WC ajtót mint elmebetegek, de én persze nem szóltam semmit... Történtek még hasonló dolgok velem, sőt, de ez különösen megalázó volt. Ma már felnőttem, és nem hagyom, hogy bárki is megalázzon. Ha kell, ütök is, sajnos ilyen hirtelen haragú lettem a bántások miatt.

N

2022. jan. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
15%

Mikor egy számomra a világot jelentő nő benyögte a "Szerintem legyünk barátok..." dumát.

Na azóta minden nőt csak használok, mert csak arra jók.

2022. jan. 27. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Lekoptek, zsemlét ettek a fejem fölött.
2022. jan. 27. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
30%

Ezekre úgy gondolok, magam tehetek róla. Leginkább magamat okolom a helyzetekért.Pasasként.

Nem mást, nem az öreganyámat, a nyenyeceket, az ufókat, a lófrancot, hanem magamat.

2022. jan. 27. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
3-as, elég szánalmas vagy, már elnézést.
2022. jan. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
38%
Felneveltek.
2022. jan. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

Iskolai bántalmazás: Leköptek, random belémütöttek, ahogy elmentek mellettem a folyosón, a padomon hagyták a szemetüket, dobáltak, a táblánál felelésekor végig sértéseket ordibáltak felém és a tanár úgy tett, mintha nem hallaná. Aztán következőnek csodálkozott, hogy miért nem akarok kimenni. A cuccaimat elvették, megrongálták. A külsőm miatt nagyon sokat kaptam. Fenyegettek is, hogy megölnek. Jó részletesen körülírták, hogyan tennék és közben röhögtek. Amikor végzős voltam és az érettségi tételeket kellett kidolgozni, majd felolvasni az osztály előtt, egy srác az orosz irodalomban megjelenített felesleges ember alakjáról írt és minden mondat után felém nézett vigyorogva. Az osztály röhögött, a tanár nem értette, vagy nem akarta.


Családi dolgok: Apám nem bántalmazott kimondottan, de muszáj volt fitogtatnia a hatalmát. Ha az meginogni látszott, akkor megalázott. Értelmetlen feladatokat adott és közben önelégülten magyarázta, hogy majd ettől másképp fogom látni a dolgokat és megtanulom, mi az élet. Imádta bölcs tanítómesternek képzelni magát, pedig nem éppen példaszerű életet élt. Már nem is tartom vele a kapcsolatot


Párkapcsolati: Exem mintha csak azért lett volna, hogy velem kiszúrjon. Mindennel baja volt, amit csináltam, amilyen voltam, ami a véleményem volt. Ő beszélt velem gúnyolódva, majd ő volt halálra sértődve. Szeretett keményen ítélkezni, kivéve saját magáról. Soha nem állt mellettem és mindig volt kifogása, amiért ez nem cserbenhagyás, hanem még én vagyok a szemét, hogy nem értem. Meg is csalt és neki állt feljebb.

2022. jan. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
13%

8-as,tényleg csúnya vagy?

24L

2022. jan. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskola alsóban az egyik szülinapomon életemben először anyám megengedte, hogy áthívjam néhány osztálytársam. Addig a pontig szekáltak és kiközösítettek, azt hittem ha ez jól fog menni akkor talán lesznek barátaim. Egész jól is ment az első órában, aztán véletlenül levertem valamit az asztalról, mire anyám magához hűen bepipult, lehúzta mindenki előtt a nadrágom és elvert szíjjal, utána pedig mindenkit leordított és hazaküldött. Egyszer is elég lett volna elviselni ezt a nyilvános megalázást, de persze a suliban mindenki erről beszélt még utána hónapokig és mondanom sem kell, nem lett egyetlen barátom se, még jobban szekáltak mint eddig. Sok ilyen van a gyerekkoromból, de ez maradt meg a legjobban.
2022. jan. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!