Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legmegalázóbb...

Mi volt a legmegalázóbb dolog, ami veletek történt?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Egyszer a barátomnak elszállt az agya egész éjszakai piálás után hajnalban és a munkatársai, a tesóm és néhány ismerőstől pár méterre ordibált velem. (Szerintem a fél utca hallotta.)

Először próbáltam nyugodtan csitítani, majd miután már én is elkezdtem vele kiabálni, inkább otthagytam és hazamentem. Még az utca végén se jártam, már csörgött a telefon, és "nyugodt" hangnemben mondta, hogy menjek vissza, aludjak nála. Mondtam, hogy nem, erre ismét rákezdett. Kikapcsoltam a telefont, kora délutánig majd' 40x próbált hívni. Amikor bekapcsoltam a telefont, pont akkor hívott újra és véletlenül felvettem a telefont. Annyit mondott, hogy 10 perc és nálam van. Tényleg itt volt, és nem győzött bocsánatot kérni, utána még napokig. Megbocsájtottam, de azért ezt nem fogom elfelejteni.

2014. ápr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 prei válasza:
81%

Mindig Így fog viselkedni ha részeg.Mivel jópár alkoholistát ismerek, így tudom hogy nem fognak megváltozni.

Valójában ez az igazi arcuk, amit jól elrejtenek.Felejtsd el ezt a 'barátot' mert tíz év múlva késő lesz..

2014. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
7 éve vagyunk együtt, jópár hasonló bulin vagyunk túl, de most először volt ilyen, ezért is néztem el neki. Viszont tudja, hogy ez volt az első és utolsó alkalom...
2014. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 prei válasza:
64%
Egyébként minden nőnek/mert feltételezem az vagy/ azt tanácsolnám hogy nézze meg hogy a fiúja hogy viselkedik ha részeg.Mindig úgy fog viselkedni.Nem fogjátok megváltoztatni..És mivel a férfiak esetében semmi garancia nincs arra hogy teljesen absztinens lesz, jobb ha ezen elgondolkodsz..És ha nem tetsziok amit látsz azonnal rúgd ki..
2014. ápr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 prei válasza:
64%
Még 7 év után is..
2014. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Prei, te mi a f**omnak okoskodsz itt?
2014. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem tudtátok volna privátba megbeszélni?


Épp kikellett volna mennem egy irodalom versenyen nyert díjjat átvenni, és elbotlottam. Mindenki látta, az egész iskolám, plusz még a többi tagintézményből a felső tagozat. Ez akkor volt mikor 8.-s voltam.

2014. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem mentem haza időben, a Bátyám kijött értem, flegmán válaszoltam neki és ezért megtépett hazafelé, de a társaim még látták.

2. Egy iskolatársam volt nálunk, kb. tíz éves voltam. Kijött Anyu a Bátyámmal, hogy idegen szőrszálat találtak Bátyám borotvájában. Kérdezték használtam, vagy sem. Mondtam nem, nem hittek nekem, mondták, hogy mutassam meg a lábam. Ezen felháborodtam, nem mutattam meg, lefogtak és felhúzták a nadrágomat, mindezt az osztálytársam előtt...

3.Az unokatestvérem és egy másik fiú megtépett, bezárkóztam a fürdőbe és megfenyegettem őket, hogy telibe lesznek fújva borotvahabbal, de emiatt persze engem szidtak le. (ez mondjuk utólag inkább vicces, na de mindegy)

4. A buszon néhány részeg gyökér hangosan kibeszélt, hogy milyen lenne, ha én a nagy testemmel rájuk feküdnék. Hozzáteszem 10 kiló plusszal valóban zsírdisznónak tűnhettem mellettük. Másnap találkoztam velük a boltban...


Tudom, hogy az volt a kérdés, mi a legmegalázóbb dolog, ami történt velem, de azt még ide sem merem leírni.

2014. ápr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

1. Megerőszakoltak.

2. Állandó megalázkódtatás az alkoholista szüleim miatt.

2014. ápr. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyemen éppen WC-n voltam, amikor jött egy sms a telefonomra. Kivettem a telefont a zsebemből, és elkezdtem olvasni az sms-t. A vécében éppen ott volt az a csaj, aki állandóan cikizett... És a vécéajtón a szellőzőrács ki volt törve, be lehetett látni. A hülyeleány biztos meghallotta a telefonpittyegést, és a lyukon keresztül benézett a vécébe, hogy mit csinálok. Később azt hazudta mindenkinek, hogy én telefonáltam a vécén, onnan tudja, hogy hallotta. És napokig mindenki rajtam röhögött... :-(
2014. ápr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!