Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legmegalázóbb dolog...

Mi volt a legmegalázóbb dolog amit tettek veletek?

Figyelt kérdés
Legfájdalmasabb, legmegalázóbb tettek vagy mondatok.

2022. jan. 27. 00:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%
#9 Akkor kövér voltam és rosszul öltözött, most már egyik sem igaz.
2022. jan. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%

Suliból:

Világos farmer volt rajtam, és valami lehetett a székemen, ami megfogta a gatyámat. Mentünk az uszodába nap végén, és egyik osztálytársam külsős haverja velünk jött csak úgy és egész úton piszkáltak, meghogy beleültek valahova. Aztán hazamentem és megláttam, hogy az az osztálytársma lefényképezte a fenekem, ahol volt a folt, hogy "beszartam"... Otthon sírtam is....


Van más is, de azt nem fejteném itt ki.

2022. jan. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
68%
Akit a világon a legjobban szerettem: túl vékony vagy, nem kellesz nekem. Az anyám, amikor kigúnyolt, hogy családot szeretnék, megalázott azzal, hogy az én jövőbeli gyermekemnek az árvaházban is jobb dolga lesz, iskolában lefotóztak és felraktak a facebookra, az internetre felrakták a naplóból kinézett adataimat megrúgdostak a földön stb. :(
2022. jan. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%

Anno elájultam biológia órán mert lement a vércukrom.

Vot egy csaj aki eleve gazdag volt (szülei) és beképzelt. De azért nem volt rossz viszonyunk, volt hogy beszélgettünk is. Kinevetett és vicckènt kezelte, meg "ájulósnak" hívott. Mellé röhögött

2022. jan. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Metionin ***** válasza:
86%
Általános iskolában rendszeresen megaláztak az osztálytársaim és olykor a tanáraim is a külsőm és az anyagi helyzetünk miatt.
2022. jan. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
84%

Gimiben sajnos elég orrvérzős voltam téli időszakban, de "szerencsére" viszonylag hamar elállt és nem volt gond. Egy tanárón viszont máshogy történt, és ki kellett kéredzkednem a mosdóba. Óra vége volt, és nem is tudom mennyi időt tölthettem ott, de egyszer csak megjelent egyik barátnőm, hogy rám nézzen.

Már javában szünet volt, mire rendben voltam és együtt mentünk be a terembe, hát.. a padtársam mondta, hogy kifigurázott a tanár, a többiek pedig ezt tovább gondolva kiabáltak nekem mindenfélét. Valamilyen chat csoportba is helyzetjelentéseket írtak rólam, és után még pár hónapon keresztül, ugyanazon az órán, mindig megkaptam az orrvérzős megjegyzéseket.

2022. jan. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%
Kisiskolásként a tanító néni úgy akarta szemléltetni a mértékegységeket, hogy mindenkit kihívott az osztályból egyenként, és megmérte a súlyunkat. Én voltam a legnehezebb. Ráadásként utána a többieknek ki kellett számolni, mekkora különbség van a legkönnyebb osztálytársam és köztem. Végtelenül megalázó volt, és utána évekig szekíroztak a súlyom miatt (egészen addig soha nem volt ilyen).
2022. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
88%
Anyám rendszeresen összevert, szó szerint leköpött és megalázott a mentális betegségeim miatt. Mindenki előtt mocskos elmebeteg állatnak és élősködő féregnek nevezett. Többször is hallottam, hogy az apámmal amíg beszéltek rólam, úgy neveztek a nevem helyett, hogy "a sérült, beteg gyerek". Többször is volt, hogy azzal fenyegettek, hogy "Mész vissza a diliházba!", mert többször is pszichiátriára kerültem. Akármi bajom volt az életemben, mindenre ráfogták, hogy az csakis az én hibám lehet, ugyanis "egy gyógyszeres elmebeteggel nem lehet mit kezdeni".
2022. jan. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
46%
Azzal fenyegettek meg a többiek, hogy megvernek, ha nem engedem, hogy gatyán keresztül megb*sszon az osztálytársam. Hát nem volt mit tenni. Azóta néha előkerül a téma. Ez volt alsóban.
2022. júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
71%

#3 Oké, hogy ez fájt, de ugyanezt teszed más nőkkel, amit ő tett veled, csak azért mert általánosítasz és mivel énmagam is nő vagyok, fájt ez a mondat, hogy "mert csak arra jók,,.

Nem lehetsz valami kultúrált ember.

2023. márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!