Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Konzergyári munka csökkenti...

Konzergyári munka csökkenti az ember önbizalmát ?

Figyelt kérdés
2022. jan. 27. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha túlzott elvárásai vannak. Én takarító vagyok még is jól elvagyok.
2022. jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de a cipőgyári munka növeli.
2022. jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem... Ha nem fásulsz bele, és vannak céljaid is amiért mellette teszel/dolgozol akkor nem.
2022. jan. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ahhoz ilyen helyre menni. Elmész dolgozni egy multihoz, kezdetben közlik, hogy: “nálunk könnyen érvényesítheted magad.” A végén az lesz, hogy eltapossák az embert, aztán még őt hozzák ki felelősnek, hogy természetesen viselkedik. Aztán azon kapja fel az ember a fejét, hogy irányítás alatt lenne az élete, mert mások ezt szeretnék elérni a másik ember kárára. Mikor bizonyos helyzeteknél a kiinduló személyt keresik, akkor mindenki jól járt el minden szituációban, hiszen minden úgy jó, ahogy van, csak profit legyen. Ez Magyarország.
2022. jan. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam gyárban. Nem az a tény csökkentette az önbizalmamat, hogy gyári munkás vagyok, hanem az ordibálás a főnökeim részéről, mert soha semmi nem elég jó. Fizikailag és lelkileg is teljesen lemerülve estem haza.
2022. jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Hogyne csökkentené, mert rájössz, hogy milyen szemetet etetnek az emberekkel.
2022. jan. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!