Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni kóros szeretet...

Mit lehet tenni kóros szeretethiány ellen?

Figyelt kérdés
Értékelem a hülye kérdésekre adott szarkasztikus válaszokat, de gyenge hangon se vagyok most érzelmileg és mentálisan formában, szóval ezeket ezúttal inkább mellőzzük. Kösz.

2022. jan. 28. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Cica/kutya/nyuszi/bármi? Nekem segít, ha valami kisállatot simogatok és érzem, hogy hálás pl. cica dorombol, kutya csóválja a farkát.
2022. jan. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van egy imádni való cicám meg van egy nagymamám, aki nagyon szeret. Mégis... hiányzik valami.
2022. jan. 28. 14:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1eshez azt tudom elmondani, hogy kaptam egy kutyát, akit imádok, de 2 éves, és mostanra már úgy érzem, hogy em szeret, mindenki másnak jobban örül, nem érdeklem.

Azt hiszem, hogy nem azon múlik, hogy hányan szeretnék, hanem hogy mi tudjuk e magunkat szeretni és én nem tudom, így akárki akármennyire szeret, valami ugyanúgy hiányzik majd.

2022. jan. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!