Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet tenni szeretethiány...

Mit lehet tenni szeretethiány ellen? Hogyan küzdjem le a szeretetéhséger?

Figyelt kérdés

Olvastam egypár cikket a témában, és abszolút magamra ismertem. Sokszor mondják rólam, hogy ndkem semmi sem elég. Gyakran érzem azt, hogy meg kell felelnem másoknak,olyat tenni, amit csak azért teszek, hogy elismerjenek. Függök mások véleményétől, és kínosan ügyelek arra, hogy nehogy olyat cselekedjek, amit mások megszólnak. Általában eléggé végletes az is, hogy mennyit beszélek: vagy nagyon sokat (ekkor úgy érzem,hogy elnyomom a másikat,nem hagyom szóhoz jutni), vagy ülök csendben, mint aki megkukult (igen, nem egy helyzetre nem tudom mi a "helyes válasz", a jó reakció, fogalmam sincs, hogy mit illik, mit szokás mondani). Írásban talán kicsit jobban kommunikálok,mint szóban, de élőben gyakran feszengek, feszélyezetté teszem a másikat is. Nem tudom, hogy mit mondjak, mert nem akarom untatni a másikat, illetve van hogy nem érzem hol a határ, mi az amire nem sziki rákérdezni, és honnantól kezdve vájkálás. A hétköznapi csevegés sem az én asztalom. Ndm tudok mit kezdeni az érzelmekkel, főleg azzal állok hadilábon, hogy elfogadjam mások szeretetét, és a viszonzással.

DE MINDEZEN VÁLTOZTATNI SZERETNÉK.



2016. febr. 14. 07:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, tudom mit érzel. Amikor nekem voltak ilyen hullámvölgyeim, ill. egy rosszabb korszakom engem tulajdonképpen a bordélyházak adta szeretet és egy csík kokain segítettek át ezen az állapoton.
2016. febr. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ismerős a helyzet... Figyelj,nem kell ide kokain. Csak egy ember aki érettebb és ügyesebb az ilyenben mint te. Nem pszichológusra gondolok,de végső esetben oda is elmehetnél mert ott aztán annyit beszélsz és arról amiről csak szeretnél. De van egy A verzió,hogy keresel egy sokkal idősebb barátot/barátnőt (nem párkapcsolati alapon) és neki elmondod ezt,pont ahogy nekünk ide leírtad és segítséget kérsz tőle. Fontos hogy ne egy agyhalott ember legyen,hanem intelligens és segítőkész. vele próbáld fejleszteni a kommunikációs készséged és vele légy nagyon őszinte. Hajrá!
2016. febr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanilyen vagyok.
2016. febr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!