Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni ha napi...

Mit lehet tenni ha napi szinten megakarok halni?

Figyelt kérdés
Ha teljesen kiidegelem magam és fizikailag is úgy érzem nem kapok levegőt, fulladok, pánikrohamom van..

2018. márc. 5. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Miert akarsz meghalni?
2018. márc. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Írhatsz privit én is eléggé depi vagyok talán tudok segíteni valamiben
2018. márc. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj pszichológushoz, AZONNAL.
2018. márc. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kezdj el szedni először is Magnéziumot, ami az idegek épségéért felel.

Amikor nekem volt pánik rohamom ezt kezdtem el szedni, reggel pedig a hányingerre forró üres kamilla teát. Ettől az étvágyam is megjött. Megpróbáltam rendszeresen étkezni ugyanazon időpontokban. Elkezdtem járni jógára.


Mára lelkileg sokkal jobban vagyok és úgy érzem kiegyensúlyozott. Néha vannak nehezebb pillanatok, de sokat olvasok és a jóga után is, mintha agymosáson és estem volna túl egy nyugtatóval megfejelve nekem ezek a dolgok váltak be.


Most nem azt mondom, hogy kövesd az én példámat, de próbálj meg megerősödni. Elsősorban ez fejben dől el. Igyekezz ne a negatív gondolatokra figyelni, sokat segít ha lekötöd az agyad (hallgass hangos könyvet, olvass esetleg olyan könyvet ami jókedvre derít).

Kutass az emlékeidben, hogy anno mik voltak azok a tevékenységek, melyek MINDIG jóérzéssel töltöttek el. Lassan újra kezdd el csinálni. Vagy próbálj ki valami olyat amit azelőtt soha. A lényeg, hogy valamit változtass, és akkor változni fog az életed is. :)

Sok sikert kívánok és sok erőt hozzá.

2018. márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha félreérthető lenne a fentebbi résznél, számomra a jóga olyan hatással volt (főleg az első óra) mintha egy nyugtató ÉS egy agymosáson estem volna túl. (nem pedig nyugtatót szedek :D)
2018. márc. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem vagy egyedül
2018. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!