Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tudok tenni, ha szerintem...

Mit tudok tenni, ha szerintem túlzott szeretethiányom van? Kihez tudnék fordulni, aki segíthetne kezelni?

Figyelt kérdés
Számomra a szeretet a legfontosabb, sok ember bármikor számíthat rám, örömmel támogatom őket llekiekben vagy fizikaliag, és tudom, hogy ezt úgy kéne adni, hogy nem várom el viszont, viszont én mégis szeretném, ha valaki annyira odaadóan tudna engem is támogatni, és szeretni, ahogy azt én tudom. Nem tartom magam egy különleges embernek, de az én szememben több ismerős is az, akiket én nagyon szeretek, és nem azért “tartom” őket, mert számomra profitálna ez. Férfi létemre túlzottan is emocionális típus vagyok, aki akkor érzi igazán, hogy él, ha érzi, hogy van(nak) lelki támogatói. Nem vagyok egy depis magábaforduló fajta, sőt, végtelenül vidám és pozitív tudok lenni, de vannak nehezebb napjaim is, amikor jól esne nekem is segítség. Szerintem túlzásbaviszem ezt, szeretném kezelni, de pszichológushoz eddig nem mentem ezzel. Csak ez a megoldás van rá? Bármi véleményt/ötletet elfogadok.

2019. júl. 6. 06:46
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Én is hasonszőrű voltam mint te. Az empátia nagyon jó dolog, az érzelmi intelligencia mégannál, viszont amit megtanultam hogy azt a nagy szeretetet,motiválást add meg önmagadnak is. Szeresd úgy/foglalkozz úgy magaddal, mint ahogy másnak adnád. Hidd el, megfogsz változni és a kötődést önmagadban fogod találni, így bátran fognak az emberek is kötődni hozzád, mert nem lesz rajtuk egy nyomás egy érzet egy erős függőség/kötődés. Az emberek ezt megérzik, viszont így te is és ők is nyernek. Maradj ilyen, csak ezt a sok jót magadra fordítsd IS legfőképp, mert te leszel egész életedben egyedül önmagaddal. :) 22/F
2019. júl. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%
Az ilyen pasikból lesz a legjobb férj vagy szerelmi partner. Keress egy jóravaló csajt.
2019. júl. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!