Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vagyok életképes mit tegyek?

Nem vagyok életképes mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy nem tudnám fenttartani az életem, mindent elrontanék és bajba kerülnék mint eddig és most is mindig. Nem tudnék barátnőt találni, azt a kapcsolatot fent tartani, munkahelyen jól teljesíteni...

2022. jan. 30. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Menj el egy pszichológushoz segítséget kérni és nézd meg a következő videót:

[link]

2022. jan. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Senior Séf ***** válasza:
63%

Úgy érzed, hogy nem tudnád fenntartani az életed, mindent elrontanál...

Nem érzed úgy. Csak félsz tőle, hogy ez fog történni. A félelem pedig természetes, hiszen egy ismeretlen világba készülsz kilépni a szüleid védőszárnyai alól. Nyugi, nem lesz semmi baj. Most egy nagy katyvaszt látsz magad előtt, és fogalmad sincs, mi vár rád. De a problémák szépen sorban jönnek majd, és ezeket szépen lassan, lépésenként kell majd megoldani. Szerencsére olyan világban élsz, hogy rendelkezésedre áll az internet, és bármi gebasz állja az utadat, ott megoldást találsz rá.

2022. jan. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
56%
Én is ezt érzem közel a 40-hez. Nem baj, én emiatt nem szomorkodom. Ha szüleim már nem lesznek, max 1-2 évig élhetek még hajléktalanként, és utána nekem is végem. Én úgy látom ezt leéltem itt 40-50 évet az már úgy jó. Sose voltam életképes én sem, és nem jöttek össze a céljaim, így fel is adtam. Ha majd vége lesz nekem nem fog túlságosan hiányozni ez a világ.
2022. jan. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függöen,mert mivel ha nem is akarod,meg nem próbálod,meg hagyod hogy más szóljon bele az dolgaidban,akkor annyit is érsz.

És ha itt szorongol hogy "nem érek semmit,xar vagyok mindenben,hülye vagyok,életképtelen vagyok" akkor tényleg nem tudol semmire se vinni az életben...

2022. jan. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Élsz még?
2022. jan. 31. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Élsz MÁR?
2022. jan. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!