Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mostanság egyre gyakoribb...

A mostanság egyre gyakoribb magyar-roma keveredés mennyire életképes hosszútávon ?

Figyelt kérdés
Azért más nemzetiség,más szokások...
2021. dec. 29. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Apám és anyám 1992 óta házasok. Hárman vagyunk testvérek és nincsen semmi probléma a családban. Ez nem nemzetiségi kérdés inkább az emberi viselkedés kérdése.
2021. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas marhaságot írtál. Mindigbus volt. A beilleszkedett, civilizáltak többsége félvér: roma+magyar.
2021. dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is.
2021. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

A problémát a romákkal szerintem a pénztelenség okozza. Régen el lehetett lenni ilyen nomádként semmiből, de közben megváltozott a világ. Most már nem lehet életben maradni olyan módon. A rendszerváltáskor meg jól el lett ez cseszve, mert nagyon nagy vesztesei voltak. Az, ami meg most a fidesz korszakban van azt hagyjuk is, aki nagyon lent van az nem kap értelmes felkarolást, hanem a közép és felső osztály felé megy az anyagi javak átcsoportosítása.


Szóval szerintem ha nem pengeélen élnének anyagilag akkor nem lennének ebből gondok.

2021. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el ha Ózdon, Felső/alsózsolcán nősz fel magyarként, és a cigányok felé vezető utat választod, ott már az elején eldől hogy akarsz-e közéjük tartozni, kell-e neked olyan leendő após akinek majdnem mindig ugrálni kell, maszekolni, vigyed a fűrészedet stb.

A másik a jövedelmed, amiről a saját javadra le is mondhatsz, egy karácsony/szilveszter időszak alatt durva pénzek mennek el.


Én közöttük nőttem fel, szórakoztam is pár csajjal ebből egy volt akivel le is feküdtünk, de az már mindkettőnk részéről megkerülhetetlen volt annyit lógtunk együtt, mai napig egyik legszebb emlék számomra az az időszak.

Viszont teljesen más az életfelfogásom, elképzeléseim.

Most mondjam azt hogy a motorozásnak, hobbinak élek, míg náluk a családalapítás, és család a minden, van akinél 17 éves kortól...


Nulla háttér mellett magyarok nem igen szoktak komolyabban ismerkedni, akik térségben, falun laknak ott már viszont nem ritka, hisz nem élnek sokkal másabbul.

2021. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Semennyire nem életképes, hiába nyomja a média és propaganda, hogy mennyire menő négerrel, cigánnyal, arabbal meg ázsiaiakkal összefeküdni.
2021. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Az ázsiaiakat ne keverjük ide, mert teljesen más téma. Cigányokkal egyértelműen nem működik, aki tapasztalta, tudja. Ez a lényeg.
2021. dec. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az USA-ban a kevert házasságok közül az ázsiai-európai, ami a statisztika szerint a legtartósabb. Ott is inkább a kulturális különbségek a mérvadóak, nem pedig a kinézet.
2022. jan. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!