Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon elszoktam a Fizikai...

Nagyon elszoktam a Fizikai munkátol egy ideig gép előtt dolgoztam, De most egy gyárban dolgozom A nap végén úgy fáj a lábam meg hátam de miért ? 21/F

Figyelt kérdés

2022. jan. 30. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert elszoktál a fizikai munkától... Én is így voltam, 1-2 hét nagyon nehéz volt, de már csak akkor fáj pl a lábam, ha 3x12órát nyomok le egyben(szóval harmadik nap este már nagyon érzem a talpamat). Menj el frissítő masszázsra, hátha segít. Próbálj reggel/este nyújtani, kicsit tornázni/jógázni stb.
2022. jan. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Már meg is válaszoltad. Elszoktál a fizikai munkától. Sokáig ülsz egész nap, akkor hozzászokik a szervezeted és az állóképességed gyengül. Hány órát dolgozol?
2022. jan. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak gyógycipők, amik először kényelmetlenül, de jól tartják a lábad, kevésbé lesz megterhelő. Én diák vagyok, diákmelón dolgozom napi 4 órát állva. már semmi bajom :)
2022. jan. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan emberek, akik sosem szokják egyébként meg.

Én egy év után is van néha, hogy kiíratom magam dokival 3 napra, mert olyan mértékű láb és derékfájásom van, hogy sírok.

Nyilván nem sokáig tartható ez az állapot, fel fogok mondani. Terhesen például főleg nem tudnám ezt csinálni.


Neked még azt mondom, egyelőre szokás kérdése. Lehet rossz minőségű a cipő is, akkor örökké szenvedni fogsz vele. Nekem csak a munkavédelmi cipő megszokása 2 hónap volt. Addig a talpam miatt ordítottam mindennap. :D

De van aki le is cseréltette a cipőjét más márkára és jobb lett neki.

2022. jan. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

alkalmazkodni kell az adott kihíváshoz.

én nagyon sok évig voltam vállalkozó, cégvezető, de a covid hazavágta az egészet..egy élet munkáját, ezért el kellett mennem alkalmazottnak.

Mivel fiatal koromban egész jó targoncavezető voltam, gondoltam, hogy ott nem kell cipekedni, csak vezetni, meg a géppel pakolni és úgy ahogy még meg is fizetik.

Fel is vettek, de egész nap 10 méter magasba pakolgatni?

Úgy beállt a nyakam az egész napos felfelé nézéstől az első hónap végére, hogy azt hittem ennyi...

De mivel egy életet végigedzettem már, elkezdtem egy speciális felső háti és nyak edző programot, ami egész rövid idő alatt alkalmassá tette a testemet ehhez a kihíváshoz.


neked egy gerinctornát lenne érdemes elkezdned 2-3 naponta, hogy az elsatnyult és gyenge gerincmerevítő izmok megerősödjenek és egy saját testsúlyos guggoló programot.

2022. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%

Reggel bemelegítés, aztán nyújtás.

Időnként meg kell mozgatni magad szünetekben, de pihenni is kell ne értsd félre. A masszázs tényleg jó, remélhetőleg van párod, aki segít ezen a téren, ill. egy fürdő otthon, pláne pezsgő, ha van.

2022. jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!