Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon előítéletes vagyok, ha...

Nagyon előítéletes vagyok, ha azok után általában nem tudok valakit túl komolyan venni, miután elkezdenek rezgésekről és energiákról beszélni, de ezoterikus értelemben?

Figyelt kérdés

Sőt, a kedvencem mikor a fizikai rezgéseket még bele is keverik az ezoterikus rezgésekbe. Gondolok itt ilyenekre pl mikor kollega azt ecseteli, hogy ilyen meg olyan zenéket hallgatva gyógyítja magát mert abban olyan rezgések vannak.


Meg jönnek ilyenkkel, hogy éjszakára kikapcsolják a wifit mert az is bezavar.



2022. jan. 31. 23:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem előítéletesség. Ha azt mondanád, hogy na az az ember vöröshajú, akkor tuti ezo mániás, akkor az az lenne.

Én akkor vagyok ki valakitől ha ajnározza a coachokat meg trénereket. Instant debilnek gondolom az illetőt.

2022. jan. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Én diplomásokat, orvosokat is ismerek, akik ilyeneket mondanak civilben, esetleg jósokhoz járnak.

Szerintem ezek az emberek nem ártanak senkinek, higgyenek abban, ami elviselhetőbbé teszi az életet számukra.A vallásosoknál nem rosszabbak.

2022. jan. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezek nem, de amikor Ronald Reagan egy ilyen embert kért fel tanácsadónak az már veszélyesebb :D
2022. febr. 1. 00:11
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Van erre egy diagnózis is: "skizotíp személyiségzavar". Ők az esetek többségében konteós laposföldhívők, de a funkcionáló fajták lightosabban tolják ezeket az őrültségeket, pl. kártyajóslással foglalkoznak, hisznek a sorsban, az ufókban, energiákban, szimbólumokban. Elég paranoid. Az utca embere azt mondja rájuk, hogy furák, a szakma viszont skizotípiának nevezi ezt a zavart.
2022. febr. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszene neked a munkahelyem, ott én vagyok az egyetlen, aki nem hisz ilyen baromságokban.
2022. febr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

"Meg jönnek ilyenkkel, hogy éjszakára kikapcsolják a wifit mert az is bezavar."


Te tudod hogyan működik a wifi?

2022. febr. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Ez nem előítélet, csak nem hiszel ezekben az igazán földöntúli dolgokban, amit hót meg is értek.
2022. febr. 1. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#6 Szerintem nagyjából tudom de mire célzol?
2022. febr. 1. 12:58
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Ez pont "utóítélet". Előítélet az, hogy nem tudsz semmit róla, csak valami külső dolog alapján megítéled. Itt meg kifejti, hogy idióta, akkor egyértelmű, hogy véleményed van róla.
2022. febr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az önjelölt ezo-izés emberektől vakaródzom.
2022. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!