Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire jellemző, hogy...

Mennyire jellemző, hogy tárgyakhoz (is) ragaszkodtok? Jellemezzétek magatokat 1-10-ig!

Figyelt kérdés

1-es: Semennyire, még emléktárgyakhoz, dísztárgyakhoz sem, felőlem azok is eltörhetnek. Csak az érdekel, hogy működjön (használati tárgy esetén), és ne kerüljön senki életveszélybe miatta.

10-es: Mindenhez, ami nálam/nálunk van, még a legjelentéktelenebbnek tűnő használati tárgy is bármikor jól jöhet, úgyhogy csak a párszor használatosakat dobom ki. Dísztárgytól, emléktárgytól végképp nem szívesen válok meg.



2022. febr. 1. 14:06
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
27 szavazat
 1/7 Miss Endzsi ***** válasza:
58%
Dísztárgyaimhoz ragaszkodom 9 és 10 között.
2022. febr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Senior Séf ***** válasza:
66%
Csak a barkácsszerszámaimhoz ragaszkodom,minden másra fogyóeszközként tekintek. Váláskor még a vadi új házat is simán hátrahagytam, mert a lelki békém fontosabb volt, mit a tárgyak, vagy az értük kapható pénz.
2022. febr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
79%
Eleve van, ami fogyóeszköz, aztán van ami már nem használható számomra, tönkrement, azt nem tartogatom. Amit szeretek, használok, azt viszont igen, ragaszkodom hozzájuk és halált osztok, ha valaki tönkreteszi :D
2022. febr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Emberekhez ragaszkodom, tárgyakhoz nem.
2022. febr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

kevés tárgy van amihez ragaszkodom

főleg olyan tárgyakhoz "ragaszkodom" valamilyen szinten amit mástól kaptam és fontos emlék, vagy olyanhoz amit én vettem, de fontos emlékek fűznek hozzá

2022. febr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ragaszkodom az emlékekhez,tehát a hozzá tartozó tárgyakhoz is.Egyszer kidobtam valamiért az emlékkönyvemet,azóta is szörnyű bűntudatom van.Meg még pár dolgot,amiket nem kellett volna kidobni,vagy odaadni valakinek.Még most is lelkiismeret furdalásom van miattuk.
2022. febr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Régen nagyon ragaszkodtam a tárgyakhoz, akár egy könyv, toll, emlék, telefon, bármi.


Ma is ragaszkodom, de sokkal kevésbé, és logikusan próbálok gondolkozni a tárgyakkal kapcsoaltban. Ráadásul elég sokat költöztem albérletek, miegymás így sokkal kevesebb tárgyam van.

2022. febr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!