Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz a septum piercing...

Mit gondolsz a septum piercingről egy nőn? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2022. febr. 1. 15:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem jon be, de a sima orrkarika vagy szaj pc igen (csak also ajakba, felul taszito)
2022. febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
12%

Sok kérdést tettet fel e jelenség: hogyan fúj orrot? Mit tesz, ha lóg a fika? Mit tesz, ha elered az orra vére? Mit tesz, ha csókolózna valakivel? Mire jó ez?

Amúgy nem annyira szép.

2022. febr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%
Kifujja az orrat talan es letorli a pct? 😀 ha megszokod mintha ottse lenne. En nem az orrommal szoktam smarolni.
2022. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
7%
Minden piercing undorító,embertelen,nem emberhez méltó.
2022. febr. 2. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%
Szép, nekem is van/volt.7 éves a lyuk, nem forrt be, bármikor vissza tudnám tenni.
2022. febr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
11%
Már a neve is gusztustalan.
2022. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
88%

Én nő létemre szurattam septum piercinget. 1 éve megvan és egy tanáron kívül csak pozitív visszajelzéseket kaptam.

Szerintem mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit viseljen az arcán és mindig lesznek olyanok, akik szerint “elcsúnyítja” az arcom, de ezzel semmi baj, mert ahány ember annyi féle.

2022. febr. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem szép, nekem tetszik.
2022. febr. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
76%

Szexi a képen a csajszin bejön. Ez így van ahogy írták korábban nem mindenkinek áll jól, kell hogy harmonizáljon az arcával a piercingnek. Ha már valakinek sok van egy területen az már nem szokott tetszeni. "A kevesebb néha több." és piercingnél ez nagyon igaz.

Persze ízlés dolga kinek mi jön be mit tart szépnek valakin, nem vagyunk egyformák.

2022. febr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!